Wilkinson SwordHydro5 maszynka do golenia + ostrza wymienne

Wilkinson Sword Hydro5 maszynka do golenia + ostrza wymienne
Wilkinson Sword Hydro5 maszynka do golenia + ostrza wymienne
Zaoszczędź
62,50

Zaoszczędź 6%
4 szt.
58,20

Black

Friday

40,74 z kodem black
Kod wpisz w koszyku
Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.

Black

Friday


W magazynie | 14,55 / 1 szt., w tym VAT | Kod: SWO02131
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 30.11.2021
Nasze sklepy
środa 1.12.2021

Maszynka do golenia Wilkinson Sword Hydro5 stanowi najprostszy sposób na uzyskanie gładkiej twarzy.

Właściwości:

  • w 100% gładkie golenie
  • pasek nawilżający
  • opakowanie zawiera zapasowe ostrza

Sposób użycia:
Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

Początek marki Wilkinson Sword datuje się na ok. 1898 rok, kiedy broń sieczną zastąpiono brzytwą, poprzedniczką dzisiejszej maszynki do golenia. Wtedy rozpoczęła się długa droga rozwoju maszynek do golenia i nowych technologii, które ułatwiały higienę osobistą mężczyznom, a później również kobietom.
W 1971 roku firma dostarczyła na rynek pierwsze urządzenie, którego ostrze było mocno przymocowane do plastikowej obudowy, w związku z czym było znacznie bezpieczniejsze. W 1994 roku wprowadziła pierwszą damską maszynkę do golenia, która chroniła kobiety przed zranieniem.
Z biegiem czasu firma wciąż wprowadzała kolejne nowości, takie jak np. 4-ostrzowe wkłady do męskiej lub damskiej maszynki do golenia, tytanowe ostrza, jednorazowe wkłady do golenia dla mężczyzn i kobiet oraz maszynki do golenia w różnych kombinacjach. W 2010 roku Wilkinson Sword wprowadziła na rynek rewolucyjny sposób pielęgnacji w postaci paska nawilżającego skórę już podczas golenia.
Obecnie firma jest liderem na światowym rynku, a kobiety i mężczyźni nie potrafią sobie wyobrazić golenia bez wymiennych ostrzy Wilkinsona. Korzystaj z maszynek do golenia o dużej skuteczności i delikatnym działaniu na skórę!