Valera

Valera to szwajcarska marka stworzona, by służyć Twoim włosom. Podaruj sobie wyjątkową pielęgnację o najwyższej jakości.

 

Urządzenia do stylizacji Valera są testowane przez specjalistów i można je znaleźć w wyposażeniu najlepszych hotelów na całym świecie. Suszarki, lokówki i prostownice tego producenta są najlepszym dowodem na to, że piękny wygląd może iść w parze z pielęgnacją. Produkty Valera nie tylko dodadzą Twym włosom piękna, ale także zapewnią im ochronę.

Szwajcarska firma Ligo Electric S.A, która jest producentem urządzeń Valera, istnieje na rynku już od 1955 r. Swoją działalność już od początku oparła na współpracy z najlepszymi fryzjerami, producentami kosmetyków do włosów oraz naukowcami z uniwersytetów. Rezulatatem jest jakość, precyzja i niezawodność. Dla użytkowników istotne są jeszcze inne czynniki, jak: długa żywotność, innowacje technologiczne, bezpieczeństwo, piękny design i długa gwarancja.

Urządzenia Valera oferują kilka wyjątkowych rozwiązań. Na przykład system Rotocord zapobiega skręcaniu i splątywaniu się kabla. Specjalna technologia Colour Care chroni włosy farbowane, które są bardziej wrażliwe na wysoką temperaturę. Oczywiście nie zabrakło jonizacji, dzięki której włosy doskonale się regenerują, nie są przesuszone i łatwo się rozczesują. Kolejnym krokiem naprzód jest użycie turmalinu – minerału z unikatowymi właściwościami polegającymi na naturalnym tworzeniu jonów przy wysokiej temperaturze. Inną, ciekawą nowością jest Touch me effect polegający na tym, że końcówki suszarki pokryte są specjalną warstwą, dzięki czemu pozostają chłodne, więc można ich bez obaw dotykać. Z pewnością ty i twoje otoczenie docenicie również system Silent, który gwarantuje ciche działanie urządzeń Valera.

Jeśli zdecydujesz się podarować swoim włosom pielęgnację, na którą zasługują, marka Valera będzie najlepszym wyborem. Klienci najczęściej kupują cichą i wydajną suszarkę z jonizacją Valera Hairdryers Silent Power 2400 lub profesjonalną suszarkę Valera Hairdryers Swiss Turbo 7000 Light Rotocord, która doskonale wysuszy włosy, nie niszcząc ich. Dla miłośniczek prostownic marka przygotowała multifunkcyjną prostownicę Valera Hair Straighteners X-Style, natomiast podczas stylizacji doskonałym pomocnikiem będzie ceramiczno-turmalinowa lokówka Valera Curling Irons and Stylers Conix. Innym doskonałym urządzeniem jest trymetr Valera Clippers.

Z marką Valera kupujesz jakość i tradycję z logiem „Made in Switzerland“. Valera nie jest kilkusezonowym trendem, ale sprawdzonym, godnym zaufania pomocnikiem w stylizacji włosów i tworzeniu fantazyjnych fryzur.

cały tekst ukryć tekst