Przejdź do głównej zawartości
Valentino Valentina woda perfumowana dla kobiet
Valentino Valentina woda perfumowana dla kobiet
Valentino Valentina woda perfumowana dla kobiet
Głowa
bergamotka, trufla
Serce
truskawka, jaśmin, kwiat pomarańczy, tuberoza
Podstawa
bursztyn, cedr, wanilia
Grupy zapachóworientalne, kwiatowe

Bądź czarująca, dzika, bądź sobą! Woda perfumowana dla kobiet Valentino Valentina to kwiatowo-orientalny zapach pełen paradoksów. Przywołuje na myśl zmysłowe i jednocześnie zuchwałe piękno, niepoddające się żadnym konwenansom. Zapach doskonale podkreśla kobiecość i zmysłową charyzmę, jest wręcz stworzony dla wyzwolonych kobiet, które lubią prowokować, a jednocześnie są w środku kruche, wrażliwe i poszukują prawdziwej miłości.

  • kwiatowo-orientalny zapach
  • dla kobiety, która lubi prowokować
  • idealny na co dzień

Skład zapachu
Od razu na wstępie zapach Valentino Valentina urzeka niespodziewanie przyjemną świeżością bergamoty, połączoną oryginalnie z drogocennym anyżem. Kolejne składniki kryje kwiatowe i lekko słodkawe serce. Znajdziemy w nim słodką truskawkę, jedwabisty jaśmin, zachwycający kwiat drzewa pomarańczowego i kuszącą tuberozę. W bazie zapachu królują ambra, rozgrzewający cedr i delikatna wanilia.

Historia zapachu
Zapach Valentino Valentina trafił na rynek w 2011 roku. Autorami jego kompozycji zapachowej są słynni perfumiarze Alberto Morillas i Olivier Cresp. Twarzą zapachu została charyzmatyczna modelka Freja Beha Erichsen.

ValentinoValentina woda perfumowana dla kobiet

21×
50 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: VAL0016