Urtekram

Bestsellery

Czyste, organiczne i w 100% naturalne kosmetyki wegańskie.

To skandynawska marka Urtekram, która spełnia najsurowsze międzynarodowe wymogi dotyczące kosmetyków BIO i szczyci się certyfikatem Ecocert, dzięki któremu możesz mieć pewność, że dajesz swojej skórze to, co najlepsze.

Marka Urtekram powstała w Kopenhadze w 1972 roku z jasnym przekazem – nasz organizm wchłania nie tylko to, co jemy, ale także i to, co nakładamy na skórę. Dlatego certyfikowane kosmetyki naturalne Urtekram nie zawierają silikonów ani substancji pochodzenia zwierzęcego. Ich skład jest funkcjonalny, minimalistyczny i zawsze zawiera niezwykle skuteczne zioła. W 2019 roku Urtekram zastąpił wszystkie plastikowe opakowania tymi wykonanymi z odpadów, powstających w procesie przetwarzania trzciny cukrowej. Uprawa trzciny cukrowej ma też szersze znaczenie ekologiczne w zakresie pochłaniania CO2.

W portfolio marki Urtekram znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do pielęgnacji ciała, skóry i włosów. Wypróbuj np. szampon Urtekram Rasul, który dodaje włosom objętości, nawilżającą odżywkę Urtekram Coconut, czy przyjemny żel nawilżający Urtekram Aloe Vera. Miłośników kosmetyków naturalnych ucieszy również pasta do zębów Urtekram Strong Mint, niezawodny dezodorant Urtekram czy pachnący żel pod prysznic Urtekram.

Przekonaj się na własnej skórze o dobroczynnych właściwościach naturalnych kosmetyków. Doceni to nie tylko Twoje ciało, ale i środowisko.