Przejdź do głównej zawartości

Uriage

O marce Uriage

Już 2000 lat temu w samym sercu francuskich Alpach odkryto źródło wyjątkowej wody termalnej Uriage. Przez 75 lat przepływa ona przez bogate w minerały i mikroelementy warstwy geologiczne. Dobroczynne właściwości regeneracyjne alpejskiej wody od roku 1992 wykorzystują Laboratoria dermatologiczne Uriage w swoich innowacyjnych produktach kosmetycznych.

 

Woda termalna Uriage łagodzi podrażnienia skóry, zapobiega odwodnieniu i wzmacnia barierę skórną. Aby zachowała swoją czystość i naturalne bogactwo, pozyskiwana jest bezpośrednio przy źródle.

Dzięki swojej efektywności, kosmetyki Uriage polecane są przez dermatologów na całym świecie i kochane przez miliony klientów. Tak bardzo, że co 10 sekund jedna woda termalna Uriage Eau Thermale znajduje nowego nabywcę!

Do najpopularniejszych produktów tej francuskiej marki należą także krem do twarzy Uriage, Uriage Bariéderm do pielęgnacji skóry rąk czy odżywczy Uriage Xémose, a także tonik złuszczający Uriage Hyséac. Warto również wymienić odmładzającą serię Uriage Age Protect, kosmetyki do skóry wrażliwej Uriage Roséliane czy też produkty do opalania Uriage Bariésun. Marka pamięta również o najmłodszych – Uriage dla dzieci oferuje całą serię produktów testowanych dermatologicznie.

Wypróbuj dobroczynne właściwości wody z Alp na własnej skórze!

cały tekst ukryć tekst