TousYour Moments woda toaletowa dla kobiet

2×
Tous Your Moments woda toaletowa dla kobiet
Tous Your Moments woda toaletowa dla kobiet
90 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: TOU00689

Nie ukrywaj swojej namiętności. Damska woda toaletowa Tous Your Moments emanuje bogactwem emocji, pożądania i prowokacji, otwierając na nie zarówno Ciebie, jak i otaczające Cię osoby.

  • zapach szyprowy
  • zapach kwiatowy
  • dla kobiety pełnej temperamentu i energii
  • ciepła kompozycja zapachowa, doskonała na chłodniejsze miesiące
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
morela, kardamon, jeżyny, mandarynka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
piwonia, jaśmin, konwalia
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
białe piżmo, paczuli
Grupy zapachów
cytrusowe, kwiatowe, przyprawowe

Marka Tous istnieje na rynku od 1920 r., kiedy to została założona przez Salvadora Tous Balvi i jego żonę Teresę Ponsa. Tous to znana na całym świecie marka jubilerska pochodząca z Hiszpanii. Firma początkowo zajmowała się naprawianiem zegarków i tworzeniem biżuterii. Z biegiem czasu uzupełniła swą ofertę o zegarki, torebki, okulary przeciwsłoneczne, odzież dla dzieci oraz o perfumy. W 1985 r. powstało charakterystyczne logo marki – miś. Logo to stało się reinterpretacją klasycznego symbolu marki.Ta rodzinna firma w ciągu kilku lat wypracowała na rynku pozycję znanej na świecie marki oferującej produkty najlepszej jakości.