TOM FORDOmbré Leather Parfum perfumy unisex

2×
TOM FORD Ombré Leather Parfum perfumy unisex
TOM FORD Ombré Leather Parfum perfumy unisex
Nowość
Darmowa dostawa
100 ml
825,00

W magazynie | 825,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: TOF02500
1
Upominek dla Ciebie
Odbierz od nas bezpłatną dostawę zamówienia dowolnego produktu TOM FORD.
Dostawa kurierem DPD
środa 8.12.2021
Nasze sklepy
czwartek 9.12.2021

Zapach prawdziwej wolności amerykańskiego Zachodu na Twojej skórze.

Wolność i zmysłowość, charakterystyczne dla amerykańskiego Zachodu, kryje w sobie kompozycja zapachowa perfum unisex Tom Ford Ombré Leather Parfum. Zapach stanowi bardziej wyrazistą interpretację oryginalnej wody perfumowanej o tej samej nazwie, uwydatniając jeszcze bardziej intensywnie kwiatowe i skórzane nuty.

  • luksusowy kwiatowo-skórzany zapach
  • element kolekcji zapachów Signature
  • perfumy unisex – odpowiednie dla mężczyzn i kobiet

Skład zapachu
Perfumy Ombré Leather otwierają się nutami tytoniowymi składnika Pyralone Natsublim®, wzbogaconymi przez absolut z listków fiołka. Po chwili rozwijają się także nuty kosaćca Boisiris. Bazę kompozycji zapachowej tworzą czarna skóra i drzewne nuty cedru. Nie pocieraj skóry po aplikacji zapachu, aby jego kompozycja mogła się dobrze rozwinąć.

Historia zapachu
We flakonie z matowego szkła z kontrastową białą plakietką kryje się zapach Tom Ford Ombré Leather, do którego osobisty stosunek ma sam Tom Ford: „Niektóre zapachy jednoznacznie wyrażają rzeczywiste aspekty mojego życia. Na przykład każda nuta zapachowa perfum Ombré Leather kojarzy się z amerykańskim Zachodem mojego dzieciństwa. Ombré Leather w stężeniu perfum nawiązuje do dzikiej, nieskrępowanej zmysłowości oryginalnego zapachu… jest jego wzmocnioną wersją.” – Tom Ford

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
fioletowy liść, cedr
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
korzeń irysa, jaśmin
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
nuty drzew, skóra, tytoń
Grupy zapachów
skórzane

Perfumy Tom Ford | Tom Ford - dzięki nieograniczonym pokładom kreatywności amerykański projektant mody Tom Ford zmienił upadającą markę Gucci w swoistą prosperującą fabrykę mody. W firmie Gucci pracował jako dyrektor kreatywny od 1994 roku i w następnej dekadzie stworzył rozchwytywane na całym świecie sexy kolekcje dla kobiet. W 2000 roku przedstawił swoje perfumy. W swojej pracy charakteryzuje się zmysłowością i zdolnością rozumienia kobiecych potrzeb: " Jego kolekcje pozwalają kobietom czuć się sexy i pewnym siebie" - wyraziła swoją opinię w wywiadzie dla magazynu People aktorka Mischa Barton. Spróbuj i Ty  perfum i kosmetyki Tom Ford - ikony mody na świecie.