TOM FORDNoir Extreme perfumowany spray do ciała dla mężczyzn

TOM FORD Noir Extreme perfumowany spray do ciała dla mężczyzn
TOM FORD Noir Extreme perfumowany spray do ciała dla mężczyzn
Nowość
Darmowa dostawa
150 ml
189,00

W magazynie | 126,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: TOF02505
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
wtorek 7.12.2021

Ciesz się swoim ulubionym zapachem jeszcze dłużej i jeszcze częściej! Spray do ciała Tom Ford Noir Extreme podkreśli elegancję Twojego wyglądu i uwodzicielską tajemniczość Twojego wnętrza o każdej porze dnia. Ten orientalny zapach z osobliwymi nutami ambry zostanie Twoim nieodzownym towarzyszem zawsze gdy zdecydujesz się zrobić wyjątkowe wrażenie.

Właściwości:

  • świetny dodatek do wody perfumowanej o tej samej nazwie
  • potęguje intensywność zapachu Tom Ford Noir Extreme EDP
  • nadaje skórze przyjemny zapach
  • do aplikacji na całe ciało, pod dowolnym kątem

Ważna uwaga

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C/122 °F.
Cały tekst

Skład

Grupy zapachów
drzewne

Perfumy Tom Ford | Tom Ford - dzięki nieograniczonym pokładom kreatywności amerykański projektant mody Tom Ford zmienił upadającą markę Gucci w swoistą prosperującą fabrykę mody. W firmie Gucci pracował jako dyrektor kreatywny od 1994 roku i w następnej dekadzie stworzył rozchwytywane na całym świecie sexy kolekcje dla kobiet. W 2000 roku przedstawił swoje perfumy. W swojej pracy charakteryzuje się zmysłowością i zdolnością rozumienia kobiecych potrzeb: " Jego kolekcje pozwalają kobietom czuć się sexy i pewnym siebie" - wyraziła swoją opinię w wywiadzie dla magazynu People aktorka Mischa Barton. Spróbuj i Ty  perfum i kosmetyki Tom Ford - ikony mody na świecie.