Tołpa Dermo Men Expert zestaw kosmetyków I.

Tołpa Dermo Men Expert zestaw kosmetyków I.
Tołpa Dermo Men Expert zestaw kosmetyków I.
zestaw kosmetyków I.

Kod: TOL3098 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Zestaw zawiera: Dermo Men Exper SOS Protective Face Cream SPF 20 40 ml + Dermo Men Hair Fortifying Shampoo for Hair Loss 200 ml + Dermo Men Sensitive Soothing After Shave Balm 30 ml + Dermo Men Pure Deep Cleansing Mask for Matt-Looking Skin 2 x 6 ml

Właściwości

Rodzaj skóry
wrażliwa
Efekt
chroni przed czynnikami zewnętrznymi
Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Tołpa

Marka tołpa® wchodzi w skład Torf Corporation, firmy kosmetycznej istniejącej od 1989 roku, która jako jedyna na świecie opatentowała uniktowy ekstrakt torfowy, stanowiący podstawowy składnik kosmetyków i dermokosmetyków tołpa.®  Nazwa tołpa.® nie została wymyślona w trakcie gorącej dyskusji.  Ani burzy mózgów. To nazwisko profesora, wybitnego botanika Stanisława Tołpy, który jest dla marki autorytetem.
 
tołpa® to skuteczność i bezpieczeństwo, opakowania ułatwiające wybór i dopasowane do potrzeb skóry. tołpa. ® zachęca do zdrowego umiaru. Kupowania mniej z mądrze. Ale za dobrego dopasowania rzeczy do swoich potrzeb. Także w pielęgnacji. Więcej nie znaczy lepiej, sugeruje tołpa®.
 
tołpa.® to kosmetyki stworzone z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy wiedzą, że zdrowy wygląd to kwestia zdrowego rozsądku. Dla których najważniejszą rzeczą w trakcie kupowania jest świadomość wszystkich za i wszystkich przeciw.
 
tołpa® mówi o tym że, w pielęgnacji o wiele ważniejsza jest konsekwencja, zdrowy rozsądek i codzienne decyzje. Marka ujęła to w swoim manifeście https://www.youtube.com/watch?v=TzW0T6R6m30.
 

Recenzje Tołpa Dermo Men Expert