TołpaDermo Hair peeling na skórę głowy

Tołpa Dermo Hair peeling na skórę głowy
Tołpa Dermo Hair peeling na skórę głowy
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
40,00

Zaoszczędź 19%
100 ml
32,40

32,40 / 100 ml, w tym VAT
Kod: TOL03913 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro wtorek 26.10.2021
Nasze sklepy
już jutro wtorek 26.10.2021

Właściwości

Rodzaj włosów
wszystkie rodzaje włosów
Efekt
Nawilżenie, Regulacja nadmiernego sebum, łagodzenie
Substancje aktywne
aloe vera, kwas glikolowy
Typ skóry głowy
wrażliwa skóra głowy, tłusta skóra głowy
Włosy problematyczne
włosy tłuste, uszkodzone, zmęczone włosy

O marce Tołpa

Marka tołpa® wchodzi w skład Torf Corporation, firmy kosmetycznej istniejącej od 1989 roku, która jako jedyna na świecie opatentowała uniktowy ekstrakt torfowy, stanowiący podstawowy składnik kosmetyków i dermokosmetyków tołpa.®  Nazwa tołpa.® nie została wymyślona w trakcie gorącej dyskusji.  Ani burzy mózgów. To nazwisko profesora, wybitnego botanika Stanisława Tołpy, który jest dla marki autorytetem.
 
tołpa® to skuteczność i bezpieczeństwo, opakowania ułatwiające wybór i dopasowane do potrzeb skóry. tołpa. ® zachęca do zdrowego umiaru. Kupowania mniej z mądrze. Ale za dobrego dopasowania rzeczy do swoich potrzeb. Także w pielęgnacji. Więcej nie znaczy lepiej, sugeruje tołpa®.
 
tołpa.® to kosmetyki stworzone z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy wiedzą, że zdrowy wygląd to kwestia zdrowego rozsądku. Dla których najważniejszą rzeczą w trakcie kupowania jest świadomość wszystkich za i wszystkich przeciw.
 
tołpa® mówi o tym że, w pielęgnacji o wiele ważniejsza jest konsekwencja, zdrowy rozsądek i codzienne decyzje. Marka ujęła to w swoim manifeście https://www.youtube.com/watch?v=TzW0T6R6m30.
 

Recenzje Tołpa Dermo Hair