Mugler Womanitywoda perfumowana flakon napełnialny dla kobiet

88×
Mugler Womanity woda perfumowana flakon napełnialny dla kobiet
Mugler Womanity woda perfumowana flakon napełnialny dla kobiet
Darmowa dostawa
405,00

Zaoszczędź 36%
80 ml
257,40

Kod: THM0166 | W magazynie

Opakowanie produktu może się różnić od tego na zdjęciu.

1
InPost Paczkomaty
już jutro sobota 14.12.2019
Nasze sklepy
już jutro sobota 14.12.2019
  • Opis perfum
  • O marce
  • Recenzje

Opis perfum Mugler Womanity
Skład

Thierry Mugler Womanity to jednym słowem kobiecość! Oszałamiający, orientalny, owocowy zapach stworzony jest dla wszystkich kobiet, które pragną harmonii duszy. Oddaj się promiennym nutom świeżości w postaci cytrusów, które odświeżą Twój umysł. Później ogarnie Cię esencja błogości kawioru i słodkiego owocu, tak iż  poczujesz  całkowitą przynależność do świata piękna. Na zakończenie Twą duszę musną delikatne i rozgrzewające nuty słońca i drzewa, które przesiąkną całą Twą istotę. Oto ceremonia kobiecości z perfumami Womanity!


Thierry Mugler wsławił się na całym świecie czarującym kobiecym perfumem Angel. Od tego czasu do jego kolekcji przybyły inne wspaniałe zapachy. Jednym z nich są właśnie perfumy Womanity, które stanowią kombinację tradycyjnych słodkich esencji owoców i kwiatów. Nuty wyjątkowości nadaje im delikatna świeżość i doza tajemniczości. Z perfumemi Thierry Mugler Womanity nikt już nie podda w wątpliwość, że jesteś prawdziwą kobietą godną podziwu!

Skład

Złożenie
drzewo figowe, figa, liść figowy, nuty morskie
Grupy zapachów
drzewne, owocowe

O marce Mugler

Thierry Mugler (* 1948, Strasburg, Francja) pierwszy salon mody został otwarty w 1973 roku w stolicy mody - Paryżu. W latach 70 lat specjalizował  się w projektach dla francuskich kobiet wychodząc naprzeciw istniejącym trendom.
Perfumy zaczął projektować dopiero w roku 1992 roku. Sam Thierry Mugler widzi siebie jako dyrygenta, płynnie prowadzącego cały świat mody - akcesoria i dodatki i oczywiście perfumy.

Recenzje Mugler Womanity