Przejdź do głównej zawartości

Thalgo

Thalgo

Delikatna dla skóry i środowiska. Francuska marka luksusowych kosmetyków Thalgo wykorzystuje dobroczynne właściwości naturalnych bogactw z głębi oceanów.

Oceany są nieskończonym źródłem bogactwa mineralnego. Tę moc dobrze rozumiał również doktor farmacji André Bouclet, który całe życie poświęcił swojej pasji – badaniu morskich alg i minerałów. Jego fascynacja przejawami morskiego życia zaowocowała założeniem laboratorium Thalgo, specjalizującego się w badaniu i wykorzystywaniu dobroczynnych właściwości morskich alg w kosmetologii. Pierwsze kosmetyki marki Thalgo pojawiły się w roku 1964.

Thalgo szczyci się nie tylko najwyższą jakością swoich produktów, ale również przyjaznym podejściem do środowiska oraz minimalizacją śladu ekologicznego. Numerem jeden wśród kosmetyków marki Thalgo jest odżywczy krem o kojących właściwościach Thalgo Cold Cream Marine, który nadaje skórze optymalny poziom nawilżenia. Ogromną popularnością cieszy się również krem przeciwzmarszczkowy Thalgo Hyaluronique oraz Thalgo Collagène, który nie tylko redukuje zmarszczki, ale też przeciwdziała ich powstawaniu.

cały tekst ukryć tekst