Przejdź do głównej zawartości

Tangle Teezer

O marce TANGLE TEEZER

Tangle Teezer – to legendarne szczotki o stylowym designie, które dosłownie zrewolucjonizowały świat fryzjerstwa. Za marką Tangle Teezer stoi Shaun P., który w momencie jej założenia miał za sobą ponad 30 lat doświadczenia w wiodących salonach fryzjerskich.

 

To właśnie tam codziennie spotykał się z problemem rozczesywania włosów, co zmotywowało go do opracowania projektu szczotki, która z łatwością rozczesze każde włosy – bez ciągnięcia. Po kilku latach badań, rozwoju i projektowania, w roku 2007 światło dziennie ujrzała jego pierwsza szczotka do włosów Tangle Teezer Original z opatentowaną technologią dwóch rodzajów elastycznych ząbków. Dłuższe ząbki radzą sobie świetnie z rozczesywaniem i splątanymi pasmami, podczas gdy krótsze zapewniają fryzurze blask i wygładzenie. 

Po wypróbowaniu szczotki Tangle Teezer, już nigdy nie będziesz chciała używać żadnej innej. Wystarczy dobrać szczotkę dostosowaną do potrzeb Twoich włosów. Tangle Teezer The Original sprawdza się doskonale przy zniszczonych włosach z tendencją do łamliwości, kompaktowa szczotka Tangle Teezer Compact Styler stanowi idealny wybór do torebki i w podróży, a Tangle Teezer z rączką Wet Detangling doskonale rozczesze mokre i trudne w stylizacji włosy. Marka nie zapomina również o najmłodszych, dlatego w jej ofercie znajdziesz szczotki Tangle Teezer, przeznaczone do delikatnych, dziecięcych włosów. 

cały tekst ukryć tekst