Przejdź do głównej zawartości

Talika

O marce Talika

Ekspert w dziedzinie pielęgnacji rzęs i skóry okolic oczu już od 1948 roku – to francuska marka Talika. Portfolio marki obejmuje produkty do pielęgnacji skóry okolic oczu, twarzy i ciała, a dzięki połączeniu technologii, nauki i dążenia do innowacyjnych rozwiązań, Talika oferuje również produkty do zabiegów terapii światłem do twarzy i ciała.

 

Z powstaniem Taliki wiąże się historia Danielle Roches, pielęgniarki, która w czasie II wojny światowej pracowała w paryskich szpitalach i borykała się z brakiem dostępu do leków. Danielle stworzyła krem na bazie ekstraktów roślinnych, który leczył oparzenia okolic oczu, przy czym zauważyła, że ten ziołowy balsam znacząco stymuluje wzrost rzęs i brwi. I tak w 1948 roku wprowadziła na rynek kultowy krem stymulujący wzrost rzęs Talika The Eyelash Growth Cream.

Produkty Talika łączą w sobie biotechnologię, ajurwedę, ziołolecznictwo i najnowsze odkrycia NASA, aby oferować klientom wysoką jakość i niezawodną skuteczność. Produkty Talika powstają z inspiracji naturalnymi mechanizmami biologicznymi, z poszanowaniem równowagi fizjologicznej, niezbędnej dla zdrowia Twojej skóry. Skład produktów na bazie wysokich stężeń substancji naturalnych wspomaga naturalne funkcje komórkowe. Każdy produkt to mała rewolucja sama w sobie.

Odkryj sekrety francuskiego uroku i poddaj się skutecznej kuracji, która pomoże Ci poprawić kondycję krótkich, łamliwych i przerzedzonych rzęs oraz zrewitalizować je, a także zredukować opuchliznę pod oczami, spłycić zmarszczki i rozjaśnić cienie pod oczami. Wypróbuj serum do rzęs Talika Lipocils Eyelashes, legendarną kurację stymulującą wzrost rzęs czy serum dla gęstych i pięknych brwi Talika Liposourcils Expert. Natychmiastowe wygładzenie i odświeżenie skóry wokół oczu zapewni Ci maska pod oczy Talika Eye Therapy Patch. Dołącz do milionów zadowolonych klientów i sięgnij po wysokiej jakości pielęgnację.

cały tekst ukryć tekst