Skip to main content

Swiss ArabianHayaa olejek perfumowany unisex

1×
Swiss Arabian Hayaa olejek perfumowany unisex
Swiss Arabian Hayaa olejek perfumowany unisex
12 ml
100,30

Ponad 5 szt. w magazynie | 835,83 / 100 ml, w tym VAT | Kod: SAB01094
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 1.02.2022

Połączenie sztuki mistrzów perfum, najlepszych składników i szczypty luksusu – tym właśnie jest olejek perfumowany unisex Swiss Arabian Hayaa . Jego jedwabista konsystencja rozbudzi w Tobie zmysłowość już podczas nakładania, a jego czarujący zapach będzie Ci towarzyszył przez cały dzień.

  • dla nienagannych optymistów
  • zapach unisex

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
biały bursztyn
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
róża, białe kwiaty, oud
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
białe piżmo, suche drewno
Grupy zapachów
kwiatowe, drzewne, piżmowe

Marka Swiss Arabian powstała w roku 1974 i do dziś pod tą nazwą znajdziemy jedne z najpopularniejszych arabskich perfum. Produkcja orientalnych zapachów odbywa się współcześnie przy współpracy ze znaną szwajcarską firmą Givaudan Roure, która jest jednym z najbardziej cenionych dostawców luksusowych składników i materiałów, niezbędnych do produkcji perfum. Prowadzi również słynną na całym świecie wybitną szkołę perfumiarską.
Piękne aromaty przywołujące na myśl egzotyczne kraje umieszcza się w wyrafinowanych flakonikach, które są ozdobą każdej toaletki. Zmysłowe zapachy podkreślają piękno i urok kobiet oraz męskość, dumę i surową urodę mężczyzn. Wypróbuj luksusową woń egzotyki!