Swiss ArabianCrystal Rose woda perfumowana dla kobiet

3×
Swiss Arabian Crystal Rose woda perfumowana dla kobiet
Swiss Arabian Crystal Rose woda perfumowana dla kobiet
50 ml
95,00

W magazynie | 190,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: SAB0121
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 10.12.2021
Nasze sklepy
sobota 11.12.2021

Swiss Arabian Crystal Rose to damska woda perfumowana, pełna soczystych cytrusów, uwodzicielskich kwiatów i słodkich, wykwintnych akordów. Symbolizuje naturalną zmysłowość i kobiecą delikatność.

  • odurzający, cytrusowo-kwiatowy zapach
  • dla zmysłowych i romantycznych kobiet
  • idealny do noszenia w chłodniejszych miesiącach

Skład zapachu
Woda perfumowana Swiss Arabian Crystal Rose otwiera się świeżymi, wodnymi nutami i promiennymi akordami cytrusów. Serce zapachu oczaruje Cię uwodzicielską esencją róż i nieodparcie słodkim karmelem, który nadaje pociągający charakter. Figlarna wanilia, delikatne tony białego piżma i drzewo cedrowe w nutach głębi doskonale harmonizują całość kompozycji.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
musująca cytryna, cytryna, świeże nuty, nuty wodne
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
róża, karmel
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
drzewo cedrowe, wanilia, białe piżmo
Grupy zapachów
orientalne, kwiatowe

Marka Swiss Arabian powstała w roku 1974 i do dziś pod tą nazwą znajdziemy jedne z najpopularniejszych arabskich perfum. Produkcja orientalnych zapachów odbywa się współcześnie przy współpracy ze znaną szwajcarską firmą Givaudan Roure, która jest jednym z najbardziej cenionych dostawców luksusowych składników i materiałów, niezbędnych do produkcji perfum. Prowadzi również słynną na całym świecie wybitną szkołę perfumiarską.
Piękne aromaty przywołujące na myśl egzotyczne kraje umieszcza się w wyrafinowanych flakonikach, które są ozdobą każdej toaletki. Zmysłowe zapachy podkreślają piękno i urok kobiet oraz męskość, dumę i surową urodę mężczyzn. Wypróbuj luksusową woń egzotyki!