SplatProfessional Stress Off żelowa pasta do zębów do bezpiecznego wybielania i ochrony szkliwa

Splat Professional Stress Off żelowa pasta do zębów do bezpiecznego wybielania i ochrony szkliwa
Splat Professional Stress Off żelowa pasta do zębów do bezpiecznego wybielania i ochrony szkliwa
Zaoszczędź
37,00

Zaoszczędź 18%
75 ml
30,00

W magazynie | 40,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: SPT02000
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro środa 8.12.2021
Nasze sklepy
czwartek 9.12.2021

Pasta do zębów Splat Professional Stress Off pielęgnuje Twoje zęby za pomocą naturalnych ekstraktów. Zapewnia skuteczną profilaktykę powstania próchnicy, kamienia i osadu nazębnego.

Właściwości:

  • odbudowuje strukturę szkliwa
  • odświeża oddech
  • gwarantuje delikatną pielęgnację zębów i dziąseł

Skład:

  • bez fluoru
  • naturalne ekstrakty

Sposób użycia:
Stosuj co najmniej 2× dziennie. Czyść zęby dokładnie co najmniej przez 2 minuty.

Firma Splat zajmująca się produkcją środków do higieny jamy ustnej ma siedzibę w łotewskiej Rydze i istnieje na rynku już od 15 lat. Pasty do zębów Splat zawierają niezwykle skuteczne substancje pochodzenia naturalnego, olejki eteryczne i wyciągi z roślin. Dzięki temu są doskonałe do pielęgnacji zdrowia i pięknego wyglądu zębów.
Każdy produkt stworzony w laboratoriach Splat powstaje z myślą o efektywnym rozwiązywaniu problemów związanych z higieną jamy ustnej. Firma Splat współpracuje z czołowymi stomatologami i specjalistami na całym świecie, dzięki czemu każdy produkt posiada gwarancję najwyższej skuteczności.
Wynikiem pracy specjalistów są innowacyjne produkty do higieny zębów, których wysoką skuteczność potwierdzają obszerne badania kliniczne prowadzone w Rosji, UE i Japonii. Produkty do higieny zębów Splat zawierają specjalne substancje bioaktywne, które zapewniają wysoką skuteczność i maksymalny stopień dbałości o jamę ustną.
Żaden z produktów SPLAT nie zawiera syntetycznych substancji antyseptycznych, triclosanu i chloroheksydyny. Żaden z produktów SPLAT przeznaczony dla dzieci nie zawiera sodium laureth sulfate (SLS) oraz sodium saccharin.