Smells Like Spells Norse Magic Frigga (Home/Partnership) zestaw upominkowy I.

Smells Like Spells Norse Magic Frigga zestaw upominkowy I.
Smells Like Spells Norse Magic Frigga zestaw upominkowy I.
zestaw upominkowy I.
359,00

359,00 / 1 szt., w tym VAT
Kod: SML02019 | Ponad 5 szt. w magazynie

Frigga (Home/Partnership) świeczka zapachowa 200 g + Frigga (Home/Partnership) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 80 ml

1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 19.04.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 19.04.2021

Opis Smells Like Spells Norse Magic Frigga (Home/Partnership)
Skład

Właściwości:

  • korzenny aromat
  • słodki aromat
  • produkt wegański

Zawartość zestawu:

  • Frigga (Home/Partnership) świeczka zapachowa 200 g
  • Frigga (Home/Partnership) dyfuzor zapachowy z napełnieniem 80 ml

Sposób użycia:
Ten dyfuzor zapachowy jest dostarczany wraz z substancją aromatyczną. Intensywność zapachu w pomieszczeniu możesz też zwiększyć, co jakiś czas obracając zamoczone patyczki. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Jeśli substancja wypełniająca dyfuzor zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut.

Skład

Typ zestawu
zestaw upominkowy
Rodzaj zapachu do domu
słodki, korzenny
Rodzaj knota
bawełniany
Materiał
szkło
Rodzaj dyfuzora aromatycznego
patyczkowy

Napisaliśmy o Smells Like Spells Norse Magic Frigga (Home/Partnership)
Artykuły

O marce Smells Like Spells

Wpuść do swojego życia odrobinę magii. Smells Like Spells to oryginalne, ręcznie wytwarzane świeczki i dyfuzory zapachowe, które łączą w sobie ludową mądrość z najnowszymi procesami nowoczesnego perfumiarstwa.

Litewska marka dba o to, aby jej produkty działały łagodnie i elegancko. I to jest powodem, dlaczego dyfuzory i świeczki zapachowe Smells Like Spells są wykonywane tylko z czysto naturalnych surowców. Drewno, len lub wosk sojowy odgrywają tu główną rolę. Produkty mają także zawsze niepowtarzalny zapach, wytworzony zgodnie z tradycyjną aromaterapią, wykorzystującą pozytywne działania ziół i przypraw. A dzięki swojemu magicznemu charakterowi nadadzą Twojemu codziennemu życiu niezwykły urok.

Wszystkie świeczki i dyfuzory zapachowe Smells Like Spells noszą nazwy zaczerpnięte od postaci z nordyckiej mitologii. Jest ona tradycyjnie kojarzona z wyjątkową siłą duchową, która może wprowadzić do Twojego życia to, czego właśnie potrzebujesz. A mówią, że czarów nie ma…

Recenzje Smells Like Spells Norse Magic Frigga (Home/Partnership)