Smells Like SpellsEssential Oil Myrrh Resinoid olejek eteryczny

Smells Like Spells Essential Oil Myrrh Resinoid olejek eteryczny
Smells Like Spells Essential Oil Myrrh Resinoid olejek eteryczny
Darmowa dostawa
5 ml
67,00

1340,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: SML02243 | 4 w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro wtorek 19.10.2021
Nasze sklepy
już jutro wtorek 19.10.2021

Opis Smells Like Spells Essential Oil Myrrh Resinoid
Skład

Mirra w dawnych czasach była uważana za jeden z najcenniejszych towarów na świecie. Olejek eteryczny Smells Like Spells Essential Oil Myrrh Resinoid o zapachu tej żywicy – mirry – stanowi idealne wsparcie w sesjach medytacji. Jej aromatowi przypisuje się zdolność do porządkowania myśli, zachowania obiektywizmu i koncentracji na istotnych kwestiach. Uważa się również, że jej zapach stanowi skuteczne remedium w przypadku problemów z zasypianiem.

Właściwości:

  • olejek eteryczny przeznaczony głównie do inhalacji
  • do dyfuzora zapachowego lub lamp aromatycznych
  • może być stosowany samodzielnie lub łączony w kompozycjach zapachowych
  • zestaw zawiera również wskazówki, jak łączyć ze sobą poszczególne olejki eteryczne
  • pakiet zawiera również proste medytacje czy rytuały afirmujące

Duchowe działanie olejku eterycznego:

  • wzmacnia charakter
  • chroni codzienną energię
  • zapewnia obfitość
  • niweluje negatywną energię

Sposób użycia:
Olejek eteryczny Smells Like Spells Essential Oil Myrrh Resinoid stosuje się w kroplach. Jest on przeznaczony do dyfuzorów zapachowych i lamp aromatycznych. Olejek można też stosować w inny sposób, np. aplikując kilka kropel na chusteczkę i umieszczając ją w komodzie, by zapewnić odzieży piękny, subtelny zapach.

Sugestia Notino:
Do olejku Myrrh Resinoid dobierz inne, ulubione zapachy olejków eterycznych Smells Like Spells, by stworzyć wyjątkową i magiczną kompozycję, która w pełni pozwoli Ci czerpać z ich dobroczynnych właściwości.

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu z oczami. Przy kontakcie ze skórą może powodować reakcję alergiczną.

Cały tekst

Skład

Złożenie
mirt
Rodzaj zapachu do domu
ziołowy

O marce Smells Like Spells

Wpuść do swojego życia odrobinę magii. Smells Like Spells to oryginalne, ręcznie wytwarzane świeczki i dyfuzory zapachowe, które łączą w sobie ludową mądrość z najnowszymi procesami nowoczesnego perfumiarstwa.

Litewska marka dba o to, aby jej produkty działały łagodnie i elegancko. I to jest powodem, dlaczego dyfuzory i świeczki zapachowe Smells Like Spells są wykonywane tylko z czysto naturalnych surowców. Drewno, len lub wosk sojowy odgrywają tu główną rolę. Produkty mają także zawsze niepowtarzalny zapach, wytworzony zgodnie z tradycyjną aromaterapią, wykorzystującą pozytywne działania ziół i przypraw. A dzięki swojemu magicznemu charakterowi nadadzą Twojemu codziennemu życiu niezwykły urok.

Wszystkie świeczki i dyfuzory zapachowe Smells Like Spells noszą nazwy zaczerpnięte od postaci z nordyckiej mitologii. Jest ona tradycyjnie kojarzona z wyjątkową siłą duchową, która może wprowadzić do Twojego życia to, czego właśnie potrzebujesz. A mówią, że czarów nie ma…

Recenzje Smells Like Spells Essential Oil Myrrh Resinoid