Smells Like SpellsEssential Oil Vanilla olejek eteryczny

Smells Like Spells Essential Oil Vanilla olejek eteryczny
Smells Like Spells Essential Oil Vanilla olejek eteryczny
5 ml

Kod: SML02247 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Smells Like Spells Essential Oil Vanilla
Skład

Już Aztekowie wierzyli w dobroczynną moc wanilii, której zapach wykorzystywano do leczenia chorób i załamań nerwowych. Możesz cieszyć się aromatem olejku eterycznego Smells Like Spells Essential Oil Vanilla, poddając się kojącym właściwościom waniliowych nut. Wanilia znana jest również z tego, że zapewnia poczucie bezpieczeństwa, łagodzi lęki i pomaga osobom z Twojego otoczenia otworzyć się i w pełni Ci zaufać.

Właściwości:

  • olejek eteryczny przeznaczony głównie do inhalacji
  • do dyfuzora zapachowego lub lamp aromatycznych
  • może być stosowany samodzielnie lub łączony w kompozycjach zapachowych
  • zestaw zawiera również wskazówki, jak łączyć ze sobą poszczególne olejki eteryczne
  • pakiet zawiera również proste medytacje czy rytuały afirmujące

Duchowe działanie olejku eterycznego:

  • wspiera nowe romantyczne relacje
  • pozwala kwitnąć młodości
  • rozbudza pasję i namiętność
  • pomaga zakończyć toksyczne relacje międzyludzkie

Sposób użycia:
Olejek eteryczny Smells Like Spells Essential Oil Vanilla stosuje się w kroplach. Jest on przeznaczony do dyfuzorów zapachowych i lamp aromatycznych. Olejek można też stosować w inny sposób, np. aplikując kilka kropel na chusteczkę i umieszczając ją w komodzie, by zapewnić odzieży piękny, subtelny zapach.

Sugestia Notino:
Do olejku Vanilla dobierz inne, ulubione zapachy olejków eterycznych Smells Like Spells, by stworzyć wyjątkową i magiczną kompozycję, sprzyjającą miłości, namiętności, młodzieńczości i która uwolni Cię od nieprzyjemnych wspomnień.

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu z oczami. Przy kontakcie ze skórą może powodować reakcję alergiczną.

Cały tekst

Skład

Złożenie
wanilia
Rodzaj zapachu do domu
słodki

O marce Smells Like Spells

Wpuść do swojego życia odrobinę magii. Smells Like Spells to oryginalne, ręcznie wytwarzane świeczki i dyfuzory zapachowe, które łączą w sobie ludową mądrość z najnowszymi procesami nowoczesnego perfumiarstwa.

Litewska marka dba o to, aby jej produkty działały łagodnie i elegancko. I to jest powodem, dlaczego dyfuzory i świeczki zapachowe Smells Like Spells są wykonywane tylko z czysto naturalnych surowców. Drewno, len lub wosk sojowy odgrywają tu główną rolę. Produkty mają także zawsze niepowtarzalny zapach, wytworzony zgodnie z tradycyjną aromaterapią, wykorzystującą pozytywne działania ziół i przypraw. A dzięki swojemu magicznemu charakterowi nadadzą Twojemu codziennemu życiu niezwykły urok.

Wszystkie świeczki i dyfuzory zapachowe Smells Like Spells noszą nazwy zaczerpnięte od postaci z nordyckiej mitologii. Jest ona tradycyjnie kojarzona z wyjątkową siłą duchową, która może wprowadzić do Twojego życia to, czego właśnie potrzebujesz. A mówią, że czarów nie ma…

Recenzje Smells Like Spells Essential Oil Vanilla