Smells Like SpellsEssential Oil Mint olejek eteryczny

Smells Like Spells Essential Oil Mint olejek eteryczny
Smells Like Spells Essential Oil Mint olejek eteryczny
5 ml

Kod: SML02266 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Upominek dla Ciebie
Wpisz w koszyku kod notino i zyskaj 15% zniżki na zapachy do domu. Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.

Opis Smells Like Spells Essential Oil Mint
Skład

Pozwól, by Twój dyfuzor zapachowy rozwijał w powietrzu aromat olejku eterycznego Smells Like Spells Essential Oil Atlas Cedarwood, który pomoże Ci uzyskać przyjemne odprężenie zarówno dla ciała, jak i duszy. Zapach cedru znany jest ze swoich właściwości uspokajających i witalizujących. Otaczaj się nim, gdy przepełniają Cię negatywne uczucia, takie jak strach czy złość, lub gdy masz problemy z zasypianiem. Cedrowi przypisuje się wzbudzanie umiejętności przywódczych i pewności siebie. Dzięki jego woni możesz zapewnić swoim zmysłom aromaterapeutyczne doznania.

Właściwości:

  • olejek eteryczny przeznaczony głównie do inhalacji
  • do dyfuzora zapachowego lub lamp aromatycznych
  • może być stosowany samodzielnie lub łączony w kompozycjach zapachowych
  • zestaw zawiera również wskazówki, jak łączyć ze sobą poszczególne olejki eteryczne
  • pakiet zawiera również proste medytacje czy rytuały afirmujące

Duchowe działanie olejku eterycznego:

  • harmonizuje pomieszczenia
  • odmładza psychicznie
  • chroni przed negatywną energią
  • pomaga zakończyć toksyczne relacje międzyludzkie

Sposób użycia:
Olejek eteryczny Smells Like Spells Essential Oil Atlas Cedarwood stosuje się w kroplach. Można go używać w dyfuzorach zapachowych lub lampach aromatycznych. Olejek można też stosować w inny sposób: np. aplikując kilka kropel na chusteczkę i umieszczając w komodzie, by zapewnić odzieży piękny, subtelny zapach.

Wskazówka Notino:
Do olejku Cedarwood dobierz inne, ulubione zapachy olejków eterycznych Smells Like Spells, by stworzyć wyjątkową i magiczną kompozycję, zapewniającą Ci poczucie harmonii, kompozycję dla ochrony, dla młodzieńczego wigoru czy o właściwościach oczyszczających.

Skład

Złożenie
Rodzaj zapachu do domu
świeży

O marce Smells Like Spells

Wpuść do swojego życia odrobinę magii. Smells Like Spells to oryginalne, ręcznie wytwarzane świeczki i dyfuzory zapachowe, które łączą w sobie ludową mądrość z najnowszymi procesami nowoczesnego perfumiarstwa.

Litewska marka dba o to, aby jej produkty działały łagodnie i elegancko. I to jest powodem, dlaczego dyfuzory i świeczki zapachowe Smells Like Spells są wykonywane tylko z czysto naturalnych surowców. Drewno, len lub wosk sojowy odgrywają tu główną rolę. Produkty mają także zawsze niepowtarzalny zapach, wytworzony zgodnie z tradycyjną aromaterapią, wykorzystującą pozytywne działania ziół i przypraw. A dzięki swojemu magicznemu charakterowi nadadzą Twojemu codziennemu życiu niezwykły urok.

Wszystkie świeczki i dyfuzory zapachowe Smells Like Spells noszą nazwy zaczerpnięte od postaci z nordyckiej mitologii. Jest ona tradycyjnie kojarzona z wyjątkową siłą duchową, która może wprowadzić do Twojego życia to, czego właśnie potrzebujesz. A mówią, że czarów nie ma…

Recenzje Smells Like Spells Essential Oil Mint