Przejdź do głównej zawartości

Jak wybrać swój gadżet erotyczny w świecie hi-tech

Lubisz nowoczesne technologie i nowości ze świata hi-tech? Również w życiu erotycznym? Co powiesz na sprawienie sobie gadżetu erotycznego w wersji smart?
Producenci nie ustają w zgłębianiu granic rozkoszy, dzięki czemu na rynku znajdziesz zarówno inteligentne wibratory, jak i wibrujące jajka sterowane zdalnie aplikacją na smartfonie – na przykład z drugiego końca świata! Mając takie zabawki pod ręką już nigdy nie poczujesz się samotnie.


 Jaka jest różnica miedzy klasycznymi akcesoriami a hi-tech?

Akcesoria erotyczne typu hi-tech kryją w sobie o wiele więcej możliwości. Nie tylko wprowadzą Cie w nowy i nieznany dotąd wymiar erotyki w wydaniu solo, ale też bez wątpienia dodadzą pikanterii do Twojego seksu partnerskiego.
Najistotniejszą zaletą wyróżniającą gadżety high-tech od zwyczajnych akcesoriów, jest możliwość zdalnego sterowania za pomocą apki w smartfonie lub przez smartwatch. Możesz sięgnąć po nie w dalekiej podróży. Wystarczy, że podczas videochatu pozwolisz partnerce lub partnerowi doprowadzić Cie na sam szczyt – i to na odległość!

Jeśli czujesz w sobie instynkt gamera czy gamerki, w świecie erotyki hi-tech odkryjesz pole do popisu. W aplikacji mobilnej możesz pokonywać kolejne levele, obserwować ilość spalonych kalorii albo nawet ułożyć własny „plan treningowy”.

 A co powiesz na tryb wibracji w rytm Twoich ulubionych kawałków? Jak dla mnie całkiem cool.

 

 Inteligentne jajko

Zdalnie sterowane wibrujące jajko to rozmiarowo niewielka, ale bardzo wydajna zabawka odkrywająca poszerzająca horyzonty. To jeden z moich ulubionych gadżetów erotycznych, który pobudza wyobraźnie i skłania do eksperymentów zarówno w parze, jak i solo.
Wibrujące jajka są tak aksamitne w dotyku, że będziesz chcieć się nimi dotykać. We włożeniu jajka pomoże lubrykant na bazie wody, który nie uszkodzi sylikonowej powierzchni. Jajko jest bardzo łatwe i intuicyjne w obsłudze. Wystarczy wsunąć jajko do pochwy i cieszyć się przyjemnymi wibracjami.

Jajka mają nawet do 10 różnych trybów i oferują nieskończenie wiele możliwości przy nastawianiu własnych. Możesz z nich ułożyć listę swoich trybów i wracać do ulubionych wibracji.
Obietnicą satysfakcji jest tryb muzyczny, którzy wprowadza jajko w wibracje do rytmu Twojej ulubionej muzyki. Nieważne, czy lubisz sobie wrzucić Beethovena, latino disco czy coś ostrzejszego – gwarantuję, że słuchanie muzyki zmieni się nie do poznania.
Należysz do kobiet, które uwielbiają tajemnice? Wibrujące jajko dopieści Cię zawsze i wszędzie, niezależnie od miejsca i czasu. W barze i na ciągnących się firmowych szkoleniach. Jajko jest całkowicie dyskretne, więc nikt go nie zauważy ani nie usłyszy. Zdradzić Cię może jedynie błogi uśmiech na twarzy.

Pro-tip! Czujesz, że Twoje mięśnie dna miednicy potrzebują treningu? Wibrujące jajko świetnie się nada!

 

Zdalnie sterowane wibratory dla par

Świat wibratorów został w ostatnim czasie całkowicie zrewolucjonizowany. Wyglądem przypominają designerskie zabawki we wszystkich kształtach i kolorach. Nie samym designem człowiek żyje, dlatego producenci dbają też o technologiczne innowacje. Co wiesz o wibratorach dla par w wersji smart?
Pod względem wyglądu i posiadanych funkcji jest podobny do jajka. Poznasz go po kształcie litery U, który umożliwia jednoczesną stymulacje łechtaczki, punktu G oraz penisa partnera. Jak? To proste. Jedną cześć wsuniesz do pochwy wraz z penisem partnera, druga zaspokoi głód łechtaczki. Zresztą fotografie powiedzą więcej niż tysiąc słów – popatrz, jak wygląda taki wibrator i... uruchom fantazje!
Wybierając jakąkolwiek zabawkę erotyczną, zawsze sprawdzaj, czy jest wodoodporna – nie wszystkie akcesoria nadają się do użytkowania pod wodą.

 Jedna aplikacja, wiele gadżetów

Totalny must have na szafce nocnej każdej kobiety powinien być stymulator łechtaczki. Mały i subtelny gadżet tworzy niezapomniane połączenie wibracji i fal podciśnienia. Na szczyt zaprowadzi Cie dosłownie w kilka minut. Dostępny również w uroczej mini wersji podróżniczej, która zmieści się w każdej torebce.
A co dla panów? Sięgnij po pierścień wibracyjny, który (delikatnie!) ograniczy odpływ krwi z członka, wydłużając erekcję. Zazwyczaj oferuje kilka trybów wibracyjnych, które możesz ustawiać bezpośrednio na pierścieniu w celu zwiększenia satysfakcji obojga.