Silk'nToothWave Soft głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie soft

Silk'n ToothWave Soft głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie soft
Silk'n ToothWave Soft głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie soft
Small 2 szt.
142,00

71,00 / 1 szt., w tym VAT
  • Silk'n ToothWave Soft głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie soft
  • Silk'n ToothWave Soft głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie soft
Kod: SLK01705 | 3 w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro środa 20.10.2021
Nasze sklepy
już jutro środa 20.10.2021

Opis Silk'n ToothWave Soft

Zapasowa głowica do szczoteczki do zębów Silk'n ToothWave Soft pomoże Ci uzyskać najlepsze możliwe wyniki przy higienie jamy ustnej. Regularna wymiana głowicy zapewni wciąż taki sam efekt czyszczenia zębów jak z nową szczoteczką.

Właściwości:

  • bardzo miękkie włosie
  • czyści zęby skuteczniej niż zwykła szczoteczka
  • łatwo się wymienia
  • pomaga skutecznie zapobiegać zapalaniu dziąseł
  • Zapewnia bardzo delikatne czyszczenie zębów

Sposób użycia:
Nasadź zapasową głowicę na szczoteczkę danego typu i dociśnij, aż zaskoczy. Po umyciu zębów opłucz dokładnie szczoteczkę pod bieżącą wodą. Wymieniaj głowicę regularnie, najlepiej co 3 miesiące.

O marce Silk'n

Firma Silk'n (Home Skinovations Ltd) należy do największych światowych producentów profesjonalnych urządzeń do pielęgnacji do domowego użytku. Większość z nich oparta jest na opatentowanej technologii Home Pulsed Light(TM), która daje wiele ciekawych możliwości wykorzystania (długotrwale usuwa niepożądane owłosienie, odmładza skórę itd.).
Produkty wykorzystujące swiatło pulsacyjne oraz LED marki Silk'n tworzone są przez doświadczonych naukowców i inżynierów. Są nie tylko niezwykle skuteczne, ale także bezpieczne. W ostatnich latach zyskały wiele nagród (np.  Best Laser Hair Removal czy Product of the Year - Anti-Aging). Są łatwe w obsłudze, a ich kupno z pewnością nie zrujnuje Twojego budżetu. Warto wspomnieć również o szamponach, maseczkach wygładzających włosy i inne produkty kosmetyczne Silk’n, które pomogą Ci w osiągnięciu jeszcze lepszych rezulatatów.
Dodajmy, że o depilatorach, elektrycznych polerkach do paznokci i innych produktach Silk’n pisano pozytywne recenzje w takich czasopismach, jak Vogue, Oprah Magazine czy Allure. Ponadto wielokrotnie wspominano o nich w różnych programach telewizyjnych. Dzięki temu Silk’n może obecnie pochwalić się posiadaniem ponad czterech milionów zadowolonych klientów. Jeśli chcesz pięknie wyglądać, a nie masz czasu na chodzenie do salonu kosmetycznego, masz trądzik czy inne problemy skórne i marzysz o zapobieżeniu starzeniu skóry, wybierz markę Silk’n.

Recenzje Silk'n ToothWave Soft