Przejdź do głównej zawartości

Shu Uemura The Art of Hair
Sztuka doskonałej stylizacji

Shu Uemura Art of Hair prezentuje niezwykle minimalistyczną i wyrafinowaną serię produktów do stylizacji. Wyjątkowe receptury tworzą najbardziej utalentowani fryzjerzy, będący artystami w swoim fachu. Całą serię łączy luksusowy, klasyczny zapach, kojarzący się z czystością. Zadbane i wystylizowane włosy, lekkie, zdrowe i miękkie w dotyku.
Sztuka doskonałej stylizacji.

Każdego dnia zmieniaj swoje włosy w wyjątkowe arcydzieło

Termoochrona i wygładzenie
[netsu design]

Netsu (po japońsku ciepło) design to ochronny krem do stylizacji, zapobiegający puszeniu się włosów nawet przez 96 godzin i zapewniający termoochronę do 230°C. Uzyskaj naturalny efekt wystylizowanej fryzury, która utrzyma się przez kilka dni.

Dowiedz się więcej

 

Długotrwałe naturalne utrwalenie
[tsuki shape]

Tsuki (po japońsku księżyc) shape to spray do stylizacji, który na długo utrzyma kształt i zdefiniuje poszczególne pasma włosów. Wykorzystuje technologię aktywującej się pod wpływem temperatury pamięci kształtu Twojej fryzury. Finalny look charakteryzuje lekkość i naturalność w dotyku.

Dowiedz się więcej

Mocne, ale naturalne utrwalenie
[kumo hold]

Kumo (po japońsku chmura) hold to lekki lakier do włosów, zapewniający intensywne utrwalenie. Niezwykle delikatna mgiełka lakieru perfekcyjnie utrwala fryzurę, uwzględniając naturalny kształt i odcień włosów. Nieskazitelny efekt końcowy, któremu nie można się oprzeć.

Dowiedz się więcej

Szybkie suszenie i blask
[tsuyu dry]

Tsuyu (po japońsku rosa) dry to olejek w sprayu do suszenia włosów normalnych i grubych. Spray dwukrotnie przyspiesza suszenie włosów. Każdy włos zostaje otoczony niewidocznym filmem, zapewniając fryzurze doskonałą gładkość, miękkość i promienny blask.

Dowiedz się więcej

Mocny krem do stylizacji
[umou hold]

Umou (po japońsku pióro) hold to krem stylizujący, przeznaczony do krótkich i półdługich włosów. Na długo utrwali fryzurę bez obciążania i sklejania. Dodatkowo chroni włosy przed oddziaływaniem temperatur i wilgotnością powietrza. Zapewnia uzyskanie wygładzonego efektu z naturalnym połyskiem. Doskonale sprawdzi się na włosach zaczesywanych do tyłu.

Dowiedz się więcej

Mocna glinka matująca
[nendo definer]

Nendo (po japońsku glinka) definer to matująca pasta stylizująca podkreślająca poszczególne pasma, zapewniająca włosom pożądane utrwalenie z wyrazistą teksturą o delikatnie matowym wykończeniu. Odpowiednia zarówno do buntowniczych stylizacji, jak i wygładzenia włosów z matowym finiszem.

Dowiedz się więcej

Pasta modelująca
[ishi sculpt]

Ishi (po japońsku kamień) sculpt to utrwalająca pasta stylizująca. Nadaje włosom wyjątkową formę, teksturę i wyraźnie definiuje półmatowy look, który można zmieniać w ciągu dnia.

Dowiedz się więcej

Maksymalna objętość od nasady
[awa volume]

Awa (po japońsku bańka) volume nadaje włosom maksymalną objętość bez niepożądanego sklejania i puszenia. Włosy stają się delikatne i gładkie w dotyku. Długotrwałe średnie utrwalenie i naturalny blask.

Dowiedz się więcej

Doskonale utrwalone fale i loki
[kaze wave]

Kaze (po japońsku wiatr) wave definiuje fale i loki. Utrwala je, wygładza i nadaje naturalny połysk. Chroni włosy przed działaniem wysokich temperatur i wilgotnością powietrza. Zapobiega puszeniu się loków.

Dowiedz się więcej

Gładkie i zdefiniowane fale
[uzu cotton]

Uzu (po japońsku wir) cotton to lekka, kremowa pomada do włosów falowanych i loków, która zapewnia im elastyczne utrwalenie i subtelny blask. W rezultacie Twoje włosy staną się uosobieniem piękna i lekkości.

Dowiedz się więcej

7 natychmiastowych korzyści
[shiki worker]

Shiki (po japońsku cztery pory roku) worker to wszechstronny primer do stylizacji, zapewniający natychmiast po użyciu 7 korzyści dla Twoich włosów: nawilża, ułatwia rozczesywanie, wygładza, odżywia, dodaje blasku, redukuje puszenie się włosów i nadaje im miękkość w dotyku.

Dowiedz się więcej