Przejdź do głównej zawartości

SENSAI

O marce Sensai

Inspirowane poszukiwaniem nieskończonego piękna – kosmetyki Sensai łączą nowoczesną technologię pielęgnacji skóry z siłą cennego jedwabiu Koishimaru. To nadzwyczajne połączenie nauki z naturą i japońskim poczuciem estetyki funkcjonuje w absolutnej harmonii z ciałem i podkreśla naturalną urodę każdego z nas.

Kosmetyki Sensai to część marki Kanebo, której historia sięga do 1887 roku. Kluczowym składnikiem produktów Sensai jest jedwab Koishimaru, który wcześniej był przeznaczony tylko dla członków japońskiej rodziny cesarskiej. Koishimaru stymuluje produkcję kwasu hialuronowego, który zapewnia długotrwałe nawilżenie, dzięki czemu skóra jest jedwabiście gładka, odżywiona i po prostu piękna.

Kanebo i Sensai wierzą jednak, że piękno oznacza więcej niż tylko wygląd zewnętrzny. Wierzą, że poczucie piękna dodaje każdemu z nas odwagi i pewności siebie, sprawiając, że całe społeczeństwo jest bardziej szczęśliwe i uśmiechnięte. Ty też w to uwierz, wypróbuj legendarny krem przeciwzmarszczkowy Sensai Cellular Performance Cream lub Sensai make-up i rozbudź swoje indywidualne piękno.

cały tekst ukryć tekst