Salvatore Ferragamo F by Ferragamowoda toaletowa dla mężczyzn

34×
Salvatore Ferragamo F by Ferragamo woda toaletowa dla mężczyzn
Salvatore Ferragamo F by Ferragamo woda toaletowa dla mężczyzn
Zaoszczędź
295,00

Zaoszczędź 68%
100 ml
95,50

Kod: SAF0010 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
środa 3.06.2020
Nasze sklepy
środa 3.06.2020

Opis perfum Salvatore Ferragamo F by Ferragamo
Skład

Klasyczna elegancja czy zmysłowość? Nie musisz wybierać – woda toaletowa dla mężczyzn Salvatore Ferragamo F by Ferragamo podbije serce każdego mężczyzny z klasą, który nie boi się podkreślić swojego temperamentu i pewności siebie. Zapach łączy w sobie tradycyjne, męskie akordy z orientalnym aromatem przypraw, których kombinacja tworzy niepowtarzalną aurę.

  • orientalny zapach z drzewnymi nutami

  • dla mężczyzny chcącego pobudzić swoją pewność siebie

  • odpowiedni na co dzień

Skład zapachu:
Już w pierwszych akordach kompozycji poczujesz świeży zapach jabłka dopełniony aromatem eleganckiej lawendy. Następnie aromatyczny pieprz przełamie te rześkie nuty swoją pikanterią. Ostre, przyprawowe serce zapachu zapowiada niezwykle męską, zmysłową podstawę wypełnioną aromatem skóry i szlachetnego bursztynu. Właśnie te drzewne aromaty pozostaną z tobą najdłużej, tworząc wokół ciebie uwodzicielską aurę orientu przez cały dzień.

 

 

Skład

Złożenie
skóra, bursztyn, labdanum, lawenda, jabłko
Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
lawenda, jabłko
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
pieprz
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
skóra, bursztyn
Grupy zapachów
orientalne, drzewne

O marce Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo to jedna z najważniejszych marek modowych i perfumeryjnych dzisiejszych czasów. Nawet po wielu latach odzwierciedla wszystkie wartości, które wyróżniały od samego początku twórczość włoskiego projektanta, któremu marka zawdzięcza swoją nazwę.

Ferragamo zaczynał od projektowania obuwia. Za młodu wyemigrował do Ameryki, gdzie w samym Hollywood otworzył swój pierwszy sklep z butami. Popularność zaczął zdobywać w latach 20-tych ubiegłego wieku, a marka Salvatore Ferragamo szybko rozprzestrzeniła się po całym świecie. Na fali sukcesów powstały również perfumy Salvatore Ferragamo. Potem Ferragamo przeniósł swoje atelier z powrotem do rodzinnych Włoch, a florencki Palazzo Spini Feroni jest do dziś główną siedzibą marki.

Autentyczność, ekskluzywność, przemyślany styl, kreatywność i innowacja w połączeniu z jakością i uczciwą pracą to cechy charakterystyczne nie tylko całej twórczości modowej Ferragamo, ale i wszystkich perfum Salvatore Ferragamo. Daj się oczarować delikatnemu zapachowi Salvatore Ferragamo a na pewno nie będzie żałować.

Recenzje Salvatore Ferragamo F by Ferragamo