Roja Parfums Roja perfumy unisex

29×
Roja Parfums Roja perfumy unisex
Roja Parfums Roja perfumy unisex
Darmowa dostawa
9598,00
9598,00 / 100 ml, w tym VAT
100 ml
Kod: ROJ0292 | Ponad 5 szt. w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 13.04.2021
Nasze sklepy
wtorek 13.04.2021

Opis Roja Parfums Roja
Skład

Roja to szyprowy zapach dla mężczyzn i kobiet brytyjskiej marki perfum niszowych (niche) Roja Parfums. Marka Roja Parfums od 2007 roku oferuje swoim klientom zupełnie nowe znaczenie słów luksus i wyrafinowanie we współczesnej branży perfumeryjnej. Została wzięta pod skrzydła jednego z najsławniejszych projektantów zapachów na świecie, dumnie nosząc jego imię. Roja Dove słynie z wykorzystywania najwyższej jakości składników, precyzji z olbrzymim naciskiem na szczegóły i osobistej filozofii dążenia do tego, co najlepsze. Niezwykle luksusowe perfumy Roja Parfums Roja (Haute Luxe) są prawdziwym, płynnym skarbem i osobistym zapachem Roji Dove.

Roja Parfums Roja przedstawiają doskonale wyważone połączenie delikatności oraz głębokiego bogactwa, zmysłowości i ciepła. Zaprojektowane zupełnie nie bacząc na koszty, te bezkompromisowo luksusowe perfumy ucieleśniają miłość ich twórcy do perfum i zapachów. Roja Dove stworzył je z tych absolutnie najlepszych i najbardziej przez niego uwielbianych składników jako odpowiedź na częste pytanie, jakich perfum sam używa. Są dostępne jedynie w bardzo ograniczonej ilości.

Zapach perfum Roja otwiera nuta głowy świeżymi akordami bergamotki, zrównoważonymi kwiatowym sercem, w którym wyczuwalna jest róża stulistna, jaśmin z Grasse i ylang-ylang. Fascynująca kompozycja spoczywa na bogatej, lekko pikantnej bazie z tonami ambry, amyrisu, benzoiny, drewna cedrowego, mchu dębowego, goździków, kosaćca, labdanum, paczuli, cynamonu, styraka, wanilii i rozgrzewającego imbiru. Zapach, w szyprowej kwiatowej kompozycji w doskonale wyważony sposób łączący drzewne, balsamiczne i rozgrzewająco korzenne nuty z ziemnymi i świeżymi aspektami, jako całość stanowi głębokie, bogate, lekko żywiczne, mistrzowskie dzieło sztuki. Perfumy Roja Parfums Roja emanują unikalnością, wyszukaną doskonałością i niedościgłym pięknem.

Dotyczy to również przepięknej bursztynowo-złotawej barwy perfum Roja, którą osiągnięto z wykorzystaniem najlepszych surowców, o której sam Roja Dove powiedział, że przypomina mu rzadkie kolorowe diamenty. Nie mniej luksusowe jest także opakowanie. Jak we wszystkich innych zapachach Roja Parfums, także flakon Roja jest mistrzowskim, ręcznie zdobionym dziełem, wytworzonym we Francji z najczystszego dostępnego szkła. Złota etykieta została ręcznie wytłoczona w szkle w Anglii, a niezwykłe, ozdobne zamknięcie, symbol Roja Parfums, jest - także ręcznie - wysadzane kryształami Swarovskiego. Flakon Roja Parfums Roja umieszczony jest w luksusowej szkatułce, wykonanej w Anglii przez cenionych artystów z najlepszej jakości papieru, drewna i jedwabiu.

Perfumy Roja Parfums Roja są odpowiednie do noszenia w ciągu dnia i wieczorem. Ich rozgrzewające aspekty najlepiej sprawdzą się w czasie chłodniejszych miesięcy. Na zawsze pozyskają serca przede wszystkim miłośników prawdziwego luksusu oraz każdego, kto poszukuje doskonale wyważonego szyprowego zapachu z wyraźną drzewną, balsamiczną i pikantną nutą. Swojemu „nosicielowi“ Roja Parfums Roja dodadzą budującego uczucia absolutnej wyjątkowości i spowiją go imponującym, wyszukanym i zupełnie niepowtarzalnym zapachem, który niezawodnie przysporzy mu pełnej podziwu uwagi otoczenia. Dzięki swojej najwyższej jakości i niebywałej luksusowości pod każdym względem i w każdym szczególe perfumy Roja Parfums Roja stanowią doskonały prezent dla kogoś, kogo chcesz obdarować tym, co najlepsze.

Roja Parfums Roja - doskonałość i absolutny luksus w osobistym zapachu sławnego projektanta perfum.

„Stworzyłem to dzieło z wykorzystaniem wszystkich materiałów, które najbardziej kocham. Często pytany, jakich perfum używam i czy można je kupić, zdecydowałem się każdego roku ich trochę wyprodukować…“

(Roja Dove)  

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
bergamotka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
jaśmin, róża stulistna, ylang-ylang
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
paczuli, mech dębowy, labdanum, cedr, goździki, cynamon, bursztyn, amyris, benzoina, wanilia, imbir, styrax, irys
Grupy zapachów
inne

Recenzje Roja Parfums Roja29