Przejdź do głównej zawartości

Rituals

Rituals

Zmień codzienną pielęgnację oczyszczającą w magiczny rytuał, który zapewni Ci dobre samopoczucie. Niderlandzka marka Rituals to kosmetyki i perfumy, które pomogą Ci wzmocnić poczucie szczęścia i zadowolenia, opartego na radości życia tu i teraz.

 

Wszystkie produkty Rituals inspirowane są autentycznymi wschodnimi rytuałami – od corocznej ceremonii powitania kwiatu Sakury w Japonii po rytuał kąpieli parowej w hammamie.
Zatrzymaj się, by zmienić zwykłą kąpiel w chwile pełne pozytywnych emocji. Umożliwią Ci to kosmetyki Rituals, dostępne na rynku od 2000 roku, kiedy to Raymond Cloosterman założył markę Rituals. Jego wizją była produkcja wysokiej jakości produktów, wzbogacających ciało i duszę – od kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, po świece i patyczki zapachowe, perfumy oraz chemię gospodarczą. Wszystkie produkty oparto na naturalnej bazie, zawierają więc minimalne ilości konserwantów i stabilizatorów, zapewniających produktom optymalną trwałość. Większość z nich jest odpowiednia również dla wegan.
Odkryj kosmetyki, świece i patyczki zapachowe oraz perfumy Rituals i ciesz się ich aromatem, które będą pieścić Twoje zmysły i umożliwią przeżywanie radości z życia tu i teraz. Linie produktów Ritual Of Sakura, Ritual Of Ayurveda czy Ritual of Mehr oddają atmosferę autentycznych wschodnich rytuałów. Jeśli chcesz stworzyć w domu lub samochodzie relaksującą atmosferę, zapachy do samochodu, świece Rituals czy dyfuzory Rituals są właśnie dla Ciebie. Żel pod prysznic Rituals czy krem do rąk Rituals z pewnością zmienią codzienną pielęgnację w przyjemny, zmysłowy rytuał.

cały tekst ukryć tekst