Przejdź do głównej zawartości

Revlon Professional

O marce Revlon Professional

Wyzwól się. Nie bądź nieśmiała. Stawiaj sobie odważne cele. Marka Revlon reprezentuje silne, prawdziwe kobiety, które nie boją się wyrazić swojej osobowości. Ponieważ każda z Was jest piękna i wyjątkowa.

 

Kosmetyki Revlon inspirują całe pokolenia kobiet już od lat 30. ubiegłego wieku. Filozofia marki głosi, że fryzura, strzyżenie i kolor włosów powinny podkreślać charakter kobiety, a nie go przyćmiewać. Dlatego Revlon Professional oferuje wysokiej jakości produkty do pielęgnacji włosów, z których wybierzesz coś specjalnie dla siebie – niezależnie od tego, czy masz włosy proste, kręcone czy osłabione częstą koloryzacją.

Produkty z kolekcji Revlon Professional Uniq One zadbają o odżywienie i dokładną regenerację włosów, w serii Revlon Professional Equave znajdziesz wyjątkowe odżywki bez spłukiwania, a seria Revlon Professional Pro You jest jak stworzona dla włosów farbowanych i uszkodzonych. A jeśli szukasz szamponu i odżywki do codziennej pielęgnacji, sięgnij po produkty z kolekcji Revlon Professional Be Fabulous.

Przygotuj się na komplementy – Twoje włosy będą piękniejsze niż kiedykolwiek.

cały tekst ukryć tekst