Przejdź do głównej zawartości

RevitaLash

RevitaLash

RevitaLash® Cosmetics oferuje produkty, które przyczyniają się do zachowania zdrowia i naturalnego piękna rzęs, brwi i włosów, koncentrując się na poprawie kondycji, regeneracji i podkreśleniu tych istotnych atrybutów kobiecego piękna.

Asortyment produktów oferowanych przez RevitaLash® zwiększa się z każdym rokiem, począwszy od serum do rzęs i brwi, poprzez pielęgnację włosów, akcesoria kosmetyczne, aż po kosmetyki do makijażu oczu.

Początki marki wiążą się ze wzruszającą historią. W 2006 r. kalifornijski okulista Michael Brinkenhoff opracował serum do pielęgnacji rzęs, by pomóc swojej chorej onkologicznie żonie. Na bazie tego produktu powstała cała kolekcja kosmetyków pielęgnacyjnych, które pomagają rewitalizować naturalne piękno każdej kobiety.

Marka RevitaLash® Cosmetics oddaje hołd odwadze i sile współzałożycielki firmy Gayle Brinkenhoff oraz wszystkich kobiet na całym świecie, wspierając inicjatywy związane z uświadamianiem, badaniami i edukacją w zakresie raka piersi. Część zysków firma przeznacza na badania dotyczące leczenia nowotworów.

Wypróbuj kultowe już serum do rzęs RevitaLash® Advanced Serum. Wielokrotnie nagradzana odżywka poprawia kondycję rzęs, chroni przed łamliwością, jednocześnie pozytywnie wpływając na ich zdrowie, sprężystość i odporność. Warto również wspomnieć o tuszu do rzęs RevitaLash Double-Ended Volume czy serum do brwi RevitaLash®.

cały tekst ukryć tekst