Ralph Lauren Safari woda perfumowana dla kobiet

1×
Ralph Lauren Safari woda perfumowana dla kobiet
Ralph Lauren Safari woda perfumowana dla kobiet
Darmowa dostawa
75 ml
230,00

306,67 / 100 ml, w tym VAT
Kod: RAL0103 | W magazynie
1
Upominek dla Ciebie
Przy zamówieniu produktów Cacharel, Viktor & Rolf, Diesel lub Ralph Lauren powyżej 179 zł wybierz sobie prezent w koszyku.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Dostawa kurierem DPD
wtorek 20.04.2021
Nasze sklepy
wtorek 20.04.2021

Opis Ralph Lauren Safari
Skład

Inspiracją do stworzenia perfumu Ralph Lauren Safari był amerykański styl życia. Zapach ten ma długą tradycję. Symbolizuje wzywanie natury do powrotu do korzeni. Odzwierciedla swobodę ducha i radość z nowych odkryć. Świętuje namiętność i romantyczność.

Zapach ten jest przeznaczony dla kobiet, które nie lubią być pod kontrolą ludzi w swym otoczeniu i chcą same kierować własnym życiem i kreować swe przeznaczenie. Nieważny tu jest wiek czy pozycja społeczna. Ważna jest własna wola i chęć bycia niezależną osobą. Perfumy Safari są wtedy świetnym pomocnikiem w takiej transformacji.

Zapach ten jest bardzo dynamiczny. Powiew wilgotnego drzewa złożony z nut żywicy galbanum, hiacyntu, mandarynki i aldehydu zmienia po chwili przyjemny kwiatowy zapach serca kompozycji. Ta ukrywa nuty róży, konwalii, narcyzu i kosaćca. Podstawę zapachu tworzą korzenne aromaty wetiweru, mechu dębowego, fasoli tonka i styraksu.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
mandarynka, galbanum, aldehydy, hiacynt
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
konwalia, narcyz, róża, irys
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
wetiweria, fasola tonka, mech, styrax
Grupy zapachów
kwiatowe, zielone

O marce Ralph Lauren

Perfumy Ralph Lauren | Ralph Lauren - Amerykański projektant mody, urodził się 14 października 1939 w Nowym Jorku i wychował w dzielnicy Bronx. Praca dla firmy produkującej krawaty była dla niego inspiracją do zaprojektowania własnego sposobu wiązania. W 1967 roku rozpoczął działalność gospodarczą. Od samego początku marka charakteryzowała się bogactwem stylu, który wywołał wrażenie wśród angielskiej arystokracji. Swój pierwszy sklep otworzył w 1971 roku w Beverly Hills, obecnie ma sklepy na całym świecie m.in. w Londynie, Paryżu czy Szanghaju. Perfumy Ralph Lauren został wprowadzony w późnych latach 70 lat i stał się bardzo ważną częścią imperium mody. Przeplata się w nim dbałość o szczegóły i poczucie ponadczasowości.

Recenzje Ralph Lauren Safari1