Przejdź do głównej zawartości

Perfumy o zapachu pudru

Pudrowe zapachy są niepowtarzalne i subtelne, a w ostatnich latach stały się popularne nie tylko do noszenia na co dzień, ale i na wyjątkowe okazje, takie jak dzień ślubu. Wysublimowane, pudrowe zapachy tworzą idealną harmonię między elegancją i kobiecością, która będzie Ci wiernie towarzyszyć z uwagi na wysoką trwałość - nuty pudru można wyczuć na ubraniach nawet po kilku dniach.

 

Flakony pudrowych perfum zachwycą Cię swoimi kształtami i delikatnym barwami, ale charakter perfum najlepiej wyrażają stojące za nimi historie.

Charakterystyka pudrowych zapachów:

Bez względu na to, czy mówimy o zapachach naturalnych czy syntetycznych, ich odcienie można podzielić na dwie główne grupy. Pierwsza grupa zapachów przypomina puder do twarzy i jest mniej słodka, bardziej złożona, ale niezwykle delikatna, jak świeżo przypudrowana skóra. Druga grupa pudrowych zapachów przywołuje na myśl raczej puder dla niemowląt i emanuje czystością z nutą lawendy, fiołków, róż i wanilii. Obie grupy charakteryzuje długotrwałość, dzięki czemu zapach perfum utrzymuje się znacznie dłużej.

Jak pozyskuje się pudrowe zapachy:

Stonowane, pudrowe nuty nadają perfumom fiołki, irysy, piżmo i heliotrop. Popularne są też słodka wanilia, łagodna róża czy eteryczne żywice, które w połączeniu z drzewnymi tonami tworzą doskonałą harmonię czystości, kobiecości i elegancji. Pudrowe tony są również wytwarzane syntetycznie, stanowiąc niepowtarzalną mieszankę finezji oraz słodkich, kwiatowych akordów w stylu retro, niczym zapach pudru na twarzy.

Otul się pudrowymi perfumami z nutą radosnej nostalgii. Perfumy pudrowe są wyjątkowe i będą idealne zarówno na szczególne okazje, jak i na co dzień. Odkryj świat pudrowych zapachów!

cały tekst ukryć tekst