Próbki perfum

Masz wybrane
  • Próbki
Filtr
Przedział cenowy

-

Intensywność
Promocje i prezenty
Bestsellery

Odkryj perfumy na nadchodzący sezon lub takie, które pozostaną z Tobą na dłużej. Zamów próbki perfum i wybierz spośród nich swój nowy, ukochany zapach!

Dlaczego warto zamawiać próbki perfum:

  • Dzięki próbkom możesz wypróbować perfumy, zanim zdecydujesz się kupić większe opakowanie.
  • Powąchaj perfumy w zaciszu swojego domu, eliminując tym samym niepożądany wpływ czynników zewnętrznych. Tu możesz pozwolić, by zapach w pełni rozwinął się na skórze i sprawdzić, jak długo utrzymuje się po aplikacji.
  • Próbkę docenisz też podczas podróży samolotem. Nie zajmuje dużo miejsca i sprawdzi się jako mini perfumy do torebki, by odświeżyć zapach w ciągu dnia, kiedykolwiek zechcesz.

Nasz zmysł węchu jest w stanie rozróżnić zazwyczaj tylko 3 formuły perfum z rzędu. Kiedy sprawdzasz nowe kompozycje zapachowe w perfumerii, poszczególne zapachy szybko „mieszają się” ze sobą. Lepszą opcją jest zamówienie kilku próbek perfum i wypróbowanie ich po kolei – na przykład po jednej każdego dnia.

Na notino.pl znajdziesz próbki perfum, większe próbki perfum z atomizerem i miniatury perfum w pięknych flakonach, które możesz zamówić również w luksusowych zestawach. Wybieraj z szerokiej oferty próbek perfum światowych marek i oryginalnych propozycji zapachów niszowych.