Prada Olfactories Les Mirages - Desert Serenade woda perfumowana unisex

Prada Olfactories Les Mirages - Desert Serenade woda perfumowana unisex
Prada Olfactories Les Mirages - Desert Serenade woda perfumowana unisex
100 ml

Kod: PRA02885 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Prada Olfactories Les Mirages - Desert Serenade
Skład

Otul się zapachem, który stanie się częścią Ciebie i Twoim znakiem rozpoznawczym. Wodę perfumowaną unisex Prada Olfactories Les Mirages - Desert Serenade pokochasz już za pierwszym powąchaniem! Nigdy nie przestanie Cię zaskakiwać.

  • oryginalny zapach dla oryginalnej osobowości
  • zapach unisex

Skład

Złożenie
miód, szafran, skóra
Grupy zapachów
skórzane

O marce Prada

Pokazy mody marki Prada są zawsze czymś wyczekiwanym i zjawiskowym. Prezentują odkrywcze, wyjątkowe kolekcje, komponowane na zasadzie przeciwieństw i prowokujące reakcje publiczności – energetyczne, burzliwe, emocjonalne i intelektualne. To unikalne podejście charakteryzuje też perfumy od Prady. 

Genialne pomysły, nowatorska technologia i luksusowe składniki – typowy zapach marki Prada zawiera w sobie wszystkie te elementy, choć podlegają one ciągłym modyfikacjom. Związki aromatyczne rozbijane są na małe cząsteczki, a następnie łączone w nieoczekiwane kompozycje. Składane na powrót w całość tworzą tajemnicze, wręcz mistyczne akordy. Dobrze znane, popularne zapachy stają się innowacyjne.

Pozwól i Ty oprowadzić się sensualną ścieżką piękna i luksusu. U celu znajdziesz ikonę damskiego zapachu Prada Candy lub męski klasyk Prada Luna Rossa, ulegając magii marki Prada, jednego z najbardziej wpływowych domów mody na świecie.

Recenzje Prada Olfactories Les Mirages - Desert Serenade