PMD BeautyReplacement Discs Intense Body nakładki wymienne do oczyszczania skóry

PMD Beauty Replacement Discs Intense Body nakładki wymienne do oczyszczania skóry
PMD Beauty Replacement Discs Intense Body nakładki wymienne do oczyszczania skóry
93,73

2 w magazynie | 93,73 / 1 szt., w tym VAT | Kod: PMD06583

Intense Body Small nakładki wymienne do oczyszczania skóry 2 szt. + Intense Body Large nakładki wymienne do oczyszczania skóry 4 szt. + Filter

1
Dostawa kurierem DPD
piątek 28.01.2022
Nasze sklepy
piątek 28.01.2022

Produkt PMD Beauty Replacement Discs Intense Body zadba o to, aby Twoja cera była jeszcze piękniejsza.

Zawartość zestawu:

  • Intense Body Small nakładki wymienne do oczyszczania skóry 2 szt.
  • Intense Body Large nakładki wymienne do oczyszczania skóry 4 szt.
  • Filter

Właściwości:

  • usuwa nadmiar sebum ze skóry
  • pozostawia skórę delikatną i matową

Sposób użycia:
Używaj zgodnie z załączoną instrukcją.

Amerykańska marka PMD Beauty oferuje inteligentne urządzenia do oczyszczania skóry, dzięki którym możesz cieszyć się skutecznością mikrodermabrazji w zaciszu swojego domu. A wszystko to z łatwością i bezpiecznie.

Mottem PMD Beauty jest wyrażające pewność siebie hasło #BrilliantConfidence. Dla marki najważniejsze jest zadowolenie klientów. Jak powtarza Sam Alexander, generalny dyrektor PMD Beauty – “Wierzymy, że nasza marka może pomóc każdemu pokochać siebie takim, jakim jest”. Ponieważ każdy, kto jest zadowolony ze stanu swojej skóry, będzie czuł się komfortowo każdego dnia. Zespół ekspertów PMD Beauty opracował pierwsze podręczne urządzenie do mikrodermabrazji (mechanicznego usuwania obumarłych komórek skóry) do użytku domowego. Jego opatentowany, wirujący dysk oraz system próżniowego odsysania stanowią rewolucję w domowej pielęgnacji skóry.

Ogromną popularnością cieszy się urządzenie do mikrodermabrazji z technologią próżniową PMD Beauty Microderm Classic, które świetnie radzi sobie z drobnymi niedoskonałościami, zapewniając skórze idealną czystość i gładkość. Klientki na całym świecie kochają również wyjątkowe urządzenie do powiększania ust PMD Beauty Kiss z pierwszą tego rodzaju, opatentowaną technologią pulsującej próżni, która pozwala zahamować proces starzenia się ust.