Paski do wybielania zębów

Paski do wybielania zębów
Filtr
Przedział cenowy

-

Dla kogo?
Promocje i prezenty
Ocena
  •   1

Dlaczego warto sięgnąć po paski wybielające do zębów?

Chcesz wybielić zęby w zaciszu własnego domu i oczekujesz szybkich efektów? Wypróbuj paski do wybielania zębów, które już po pierwszym tygodniu stosowania zapewniają widoczne rezultaty.

Paski do wybielania zębów to świetna alternatywa dla past wybielających do zębów, ale można je również stosować jednocześnie. Zaletą tej metody domowego wybielania zębów jest łatwość użycia, nie szkodzą śluzówce jamy ustnej, nie ześlizgują się i zapewniają bardzo obiecujące efekty.

Paski do wybielania zębów zostały zaprojektowane tak, aby jak najściślej stykały się z powierzchnią zębów i zawierają te same składniki aktywne, co profesjonalne produkty wybielające. Najlepsze paski do zębów o szczególnie wysokim stężeniu substancji aktywnych poradzą sobie nawet z przebarwieniami obecnymi pod szkliwem zębów, pozbywając się tym samym żółtawego odcienia zębów.

Jak stosować wybielające paski do zębów?

  • Paski wybielające aplikuj codziennie przed pójściem spać na oczyszczone zęby na około 30 minut przez około dwa tygodnie.
  • Nigdy nie przekraczaj zalecanego czasu działania i zawsze postępuj zgodnie z załączonymi instrukcjami producenta.
  • Jeśli masz wrażliwe zęby, stosuj pastę do zębów wrażliwych.

Na notino.pl znajdziesz paski wybielające z nadtlenkiem wodoru oraz bez, a także z zawartością aktywnego węgla po 10, 14 lub więcej sztuk. Zapewnij sobie efekt bielszych zębów już teraz!