Przejdź do głównej zawartości

Phytorelax Laboratories

O marce Phytorelax Laboratories

Naturalne kosmetyki i psychofizyczny wellness w idealnej harmonii. Włoska marka Phytorelax Laboratories doskonale łączy ze sobą obie koncepcje. Swoje produkty oferuje w brązowych lub przezroczystych designerskich opakowaniach. Przyroda jest pełna roślin, które na różny sposób skrywają w sobie klucz do piękna. Zespół Phytorelax dokładnie i dogłębnie analizuje potencjał każdej z roślin, wykorzystując ich dobroczynne właściwości w procesie produkcji kosmetyków Phytorelax, znanych z pielęgnacyjnego i relaksującego działania.

 

W latach 80-tych w sercu Bolonii narodziła się marka naturalnych kosmetyków Harbor, zainspirowana kulturą naturalnego wellness. W latach 90-tych marka wprowadziła na rynek serum do włosów na bazie 33 naturalnych ekstraktów i olejków eterycznych. Natychmiastowy sukces przyczynił się do powstania nowej nazwy marki, inspirowanej największymi atutami tego popularnego produktu. Wellness i relaks na bazie funkcjonalnych substancji aktywnych i ekstraktów roślinnych. Wszystko to mieści w sobie nazwa Phytorelax, a ucieleśnieniem tej idei są kosmetyki Phytorelax.

Produkty Phytorelax są swego rodzaju pomostem pomiędzy roślinami a ludźmi, którzy chcą czuć się dobrze. Odkryj kultowe linie Phytorelax Keratina, Phytorelax Cocco, Phytorelax Laboratories Olio di Argan czy Phytorelax Laboratories Aloe Vera. Wśród bestsellerów z tych kolekcji znajdziesz między innymi odbudowujący szampon Keratina Phytorelax oraz regenerujące mleczko do włosów Phytorelax Keratina Instant Reconstructor. Jeśli lubisz, gdy kosmetyki cieszą również oko, nie przegap serii Phytorelax Fiori di Bach, słynących z pięknych opakowań. Łączą one w sobie relaksującą, naturalną pielęgnację z minimalistycznym i designerskim opakowaniem w odcieniach eleganckiego brązu.

cały tekst ukryć tekst