PhilipsSonicare Sensitive Standard HX6054/07 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów

Philips Sonicare Sensitive Standard HX6054/07 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
Philips Sonicare Sensitive Standard HX6054/07 końcówki wymienne do szczoteczki do zębów
White 4 szt.
117,00

W magazynie | 29,25 / 1 szt., w tym VAT | Kod: PHI1488

Końcówki szczoteczek Philips Sonicare są kompatybilne ze wszystkimi elektrycznymi szczoteczkami Philips Sonicare.

1
Upominek dla Ciebie
Zamów produkty Philips powyżej 190 zł i wybierz sobie prezent w koszyku.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Dostawa kurierem DPD
czwartek 9.12.2021
Nasze sklepy
piątek 10.12.2021

Codzienna pielęgnacja wrażliwych zębów może być bezbolesna i komfortowa. Wymienną głowicę do szczoteczki Philips Sonicare Sensitive Standard HX6052/07 wyposażono w ultra miękkie włókna, które zapewniają delikatne i jednocześnie dokładne czyszczenie zębów. Dzięki niewielkim rozmiarom główki i specjalnemu profilowi szczoteczka dociera również do miejsc, do których klasyczna szczoteczka nie ma szans dotrzeć.

Włókna w środkowej części głowicy Sonicare Sensitive są nawet do 25% bardziej miękkie niż w głowicy ProResults. Dzięki temu zapewnia ona komfortowe mycie zębów również osobom, które mają problemy z odsłoniętymi szyjkami. Specjalny kształt włókien dopasowuje się do kształtu zębów, usuwając z nich kamień. Żeby dziąsła były zdrowe, a zęby czyste i lśniące!

Właściwości:

  • delikatnie, ale dokładnie myje zęby, usuwając z nich kamień
  • ultra miękkie włókna są delikatne nawet dla bardzo wrażliwych zębów i dziąseł
  • blaknięcie niebieskiego koloru włókien informuje o zużyciu głowicy
  • delikatnie masuje dziąsła i poprawia ich stan już po 2 tygodniach
  • dociera również do trudno dostępnych miejsc
  • łatwa wymiana nakładanej głowicy
  • kompatybilna ze wszystkimi szczoteczkami Philips Sonicare,
    oprócz modeli PowerUp Battery i Essence

Sposób użycia:
Nałóż głowicę na szczoteczkę Philips Sonicare. Myj każdy ząb bez użycia nadmiernego nacisku czy szorowania. Po użyciu dokładnie opłucz szczoteczkę pod bieżącą wodą i pozostaw do wyschnięcia. Głowicę szczoteczki zmieniaj co około 3 miesiące.

Marka Philips znana jest w wielu domach. Siedem niebieskich liter w logo z tarczą, gwiazdami i falami towarzyszy nam już od ponad 120 lat. Przez ten czas firma Philips zbudowała sobie opinię renomowanej i godnej zaufania marki w obszarze opieki medycznej, produktów konsumenckich i oświetlenia.
Jedna z pierwszych kampanii rozpoczęła się w 1891 r., kiedy to Anton Philips użył jako narzędzia marketingowego pocztówki przedstawiające holenderskie stroje ludowe oraz umieścił na nich słowo Philips złożone z żarówek.
Stopniowo firma zaczęła interesować się innymi dziedzinami. Obecnie jest liderem w zakresie opieki kardiologicznej, opieki w nagłych przypadkach oraz opieki domowej, w zakresie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, a także w dziedzinie produktów do golenia i strzyżenia oraz produktów do higieny jamy ustnej. W centrum jej zainteresowanń pozostają innowacje oraz wprowadzanie najnowszych technologii w trosce o komfort użytkowników. Zasada „rozum i prostota“ odzwierciedla zdecydowanie Philips, by pozostać firmą ukierunkowaną na rynek, dostarczającą produkty i usługi, które są odpowiedzią na obietnicę daną klientom: „Zaprojektowane przez ciebie, łatwe w obsłudze i nowoczesne“.
Jednym z aktualnych kierunków działalności jest sektor nazwany „innowacje i Ty“, który odzwierciedla przekonanie, że innowacje mają sens tylko wówczas, gdy opierają się o zrozumienie potrzeb i życzeń klientów.
Spośród szerokiej oferty marki Philips przedstawiamy elektryczne szczoteczki do zębów. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare FlexCare dostarczy najlepszej ochrony twoim zębom. Zostało udowodnione klinicznie, że poprawia ona stan dziąseł już po dwóch tygodniach. Dzięki trzem reżimom czyszczenia jest odpowiednia dla każdego. Ponadto istnieje możliwość ustawienia intensywności czyszczenia. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare EasyClean usuwa dwa razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, a jednocześnie przyczynia sie do wybielania zębów i usuwania przebarwień. Podstawowe nawyki higieniczne należy wpajać już od najmłodszych lat, dlatego została stworzona elektryczna szczoteczka dla dzieci Philips Sonicare For Kids. Mogą jej używać dzieci już od 4. roku życia. Dzięki funkcji KidPacer, dzieci zdobędą nawyk szczotkowania oraz nauczą się, jak długo powinno trwać, by dało najlepsze rezultaty.
Marka Philips reprezentuje tradycję i zaufanie, a obecnie identyfikuje się z naciskiem na innowacje i potrzeby klientów. Kupując produkty marki Philips, otrzymujesz tradycyjne wartości w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami.