PhilipsSonicare ProtectiveClean 6100 HX6876/29 szczoteczka soniczna

Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 HX6876/29 szczoteczka soniczna
Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 HX6876/29 szczoteczka soniczna
Pink
685,87

1 w magazynie | 685,87 / 1 szt., w tym VAT | Kod: PHI02383
1
Upominek dla Ciebie
Zamów produkty Philips powyżej 190 zł i wybierz sobie prezent w koszyku.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Dostawa kurierem DPD
już jutro środa 8.12.2021
Nasze sklepy
czwartek 9.12.2021

Pochwal się bielszymi zębami już po tygodniu. Elektryczna soniczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 HX6876/29 z łatwością usuwa powierzchniowe przebarwienia, kamień nazębny i zapewnia codzienną, wyjątkową pielęgnację jamy ustnej, także dzięki wbudowanemu czujnikowi nacisku. Jest również bezpieczna i łagodna dla wrażliwych zębów, dziąseł, aparatów na zęby i protez zębowych.

Szczoteczka do zębów Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 pracuje na zasadzie inteligentnej technologii sonicznej, wtłacza wodę do wszystkich przestrzeni międzyzębowych i trudno dostępnych miejsc, czym różni się od szczoteczki manualnej. Twoje zęby i dziąsła będą zawsze w idealnym stanie.

Właściwości:

 • dokładnie czyści całą jamę ustną
 • usuwa kamień nazębny i powierzchniowe przebarwienia
 • już po tygodniu zęby są wyraźnie bielsze
 • odpowiednia do wrażliwych zębów, dziąseł, zębów z aparatem i protez zębowych

Specyfikacja techniczna:

 • innowacyjna technologia soniczna – wtłacza wodę między zęby i do trudno dostępnych miejsc, dokładnie usuwa kamień nazębny
 • 3 tryby – Clean (standardowe codzienne mycie), White (do usuwania przebarwień powierzchniowych), Gum Care (do łagodnej pielęgnacji dziąseł)
 • 3 stopnie intensywności – od wysokiej (do intensywnego mycia) do niskiej (do delikatnej pielęgnacji zębów i dziąseł)
 • czujnik nacisku – informuje poprzez delikatne wibrowanie o nadmiernym nacisku
 • tryb BrushSync – automatycznie rozpoznaje wybraną główkę szczoteczki i ustawia odpowiedni tryb, informuje także o konieczności wymiany główki szczoteczki
 • timer QuadPacer – pilnuje optymalnego czasu mycia poszczególnych partii zębów
 • timer Smartimer – sygnalizuje, że zęby są szczotkowane tak długo jak jest to zalecane (2 minuty)

Akcesoria:

 • 2 główki szczoteczki W2 Optimal White
 • futerał podróżny premium – zapewnia higieniczne przechowywanie szczoteczki
 • kompaktowa podstawa ładowarki

Sposób użycia:
Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

Szczegółowe instrukcje

Instrukcję obsługi znajdziesz TUTAJ

Właściwości

Rodzaj zasilania
bezprzewodowe/ sieciowe

Marka Philips znana jest w wielu domach. Siedem niebieskich liter w logo z tarczą, gwiazdami i falami towarzyszy nam już od ponad 120 lat. Przez ten czas firma Philips zbudowała sobie opinię renomowanej i godnej zaufania marki w obszarze opieki medycznej, produktów konsumenckich i oświetlenia.
Jedna z pierwszych kampanii rozpoczęła się w 1891 r., kiedy to Anton Philips użył jako narzędzia marketingowego pocztówki przedstawiające holenderskie stroje ludowe oraz umieścił na nich słowo Philips złożone z żarówek.
Stopniowo firma zaczęła interesować się innymi dziedzinami. Obecnie jest liderem w zakresie opieki kardiologicznej, opieki w nagłych przypadkach oraz opieki domowej, w zakresie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, a także w dziedzinie produktów do golenia i strzyżenia oraz produktów do higieny jamy ustnej. W centrum jej zainteresowanń pozostają innowacje oraz wprowadzanie najnowszych technologii w trosce o komfort użytkowników. Zasada „rozum i prostota“ odzwierciedla zdecydowanie Philips, by pozostać firmą ukierunkowaną na rynek, dostarczającą produkty i usługi, które są odpowiedzią na obietnicę daną klientom: „Zaprojektowane przez ciebie, łatwe w obsłudze i nowoczesne“.
Jednym z aktualnych kierunków działalności jest sektor nazwany „innowacje i Ty“, który odzwierciedla przekonanie, że innowacje mają sens tylko wówczas, gdy opierają się o zrozumienie potrzeb i życzeń klientów.
Spośród szerokiej oferty marki Philips przedstawiamy elektryczne szczoteczki do zębów. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare FlexCare dostarczy najlepszej ochrony twoim zębom. Zostało udowodnione klinicznie, że poprawia ona stan dziąseł już po dwóch tygodniach. Dzięki trzem reżimom czyszczenia jest odpowiednia dla każdego. Ponadto istnieje możliwość ustawienia intensywności czyszczenia. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare EasyClean usuwa dwa razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, a jednocześnie przyczynia sie do wybielania zębów i usuwania przebarwień. Podstawowe nawyki higieniczne należy wpajać już od najmłodszych lat, dlatego została stworzona elektryczna szczoteczka dla dzieci Philips Sonicare For Kids. Mogą jej używać dzieci już od 4. roku życia. Dzięki funkcji KidPacer, dzieci zdobędą nawyk szczotkowania oraz nauczą się, jak długo powinno trwać, by dało najlepsze rezultaty.
Marka Philips reprezentuje tradycję i zaufanie, a obecnie identyfikuje się z naciskiem na innowacje i potrzeby klientów. Kupując produkty marki Philips, otrzymujesz tradycyjne wartości w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami.