PhilipsSonicare ProtectiveClean 5100 HX6859/29 szczoteczka soniczna

2×
Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6859/29 szczoteczka soniczna
Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6859/29 szczoteczka soniczna
HX6859/29

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: PHI01791

Końcówki szczoteczek Philips Sonicare są kompatybilne ze wszystkimi elektrycznymi szczoteczkami Philips Sonicare.

Upominek dla Ciebie
Zamów produkty Philips powyżej 190 zł i wybierz sobie prezent w koszyku.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie

Widocznie bielsze zęby już w ciągu tygodnia. Soniczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 dokładnie czyści zęby, pielęgnując jednocześnie dziąsła, które stają się o 100% zdrowsze niż w przypadku stosowania zwykłej szczoteczki do zębów. Wbudowany czujnik ostrzega przed zbyt dużym naciskiem na zęby, funkcja SmarTimer monitoruje całkowity czas mycia zębów, a timer QuadPacer zapewnia równomierne oczyszczenie całej jamy ustnej. Kiedy nadejdzie czas wymiany głowicy, technologia BrushSync da Ci znać.

Dzięki praktycznemu etui, szczoteczkę Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 możesz mieć zawsze przy sobie. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do domku letniskowego na weekend, czy w podróż dookoła świata.

Właściwości:

 • zapewnia do 100% zdrowsze dziąsła niż przy stosowaniu tradycyjnej szczoteczki
 • wyraźnie bielsze zęby zaledwie w 1 tydzień
 • można ją stosować przy aparacie ortodontycznym oraz do mycia zębów z wypełnieniami, licówkami i koronami
 • przy pomocy unikalnych technologii motywuje do poprawnego czyszczenia jamy ustnej
 • skutecznie usuwa płytkę nazębną i czyści zęby
 • nadaje się również do codziennej pielęgnacji przy problemach z dziąsłami
 • ostrzega przy nadmiernym nacisku na zęby

Specyfikacja techniczna:

 • do 62 000 delikatnych wibracji na minutę
 • 3 różne tryby myjące, zapewniające idealną pielęgnację zębów i dziąseł
 • akumulator – nawet do 2 tygodni pracy na 1 naładowaniu
 • opcja SmarTimer – odlicza czas mycia zębów
 • timer QuadPacer – zapewnia równomierne oczyszczanie całej jamy ustnej
 • czujnik nacisku Smart Sensor – ostrzega o zbyt dużym nacisku podczas mycia zębów
 • technologia BrushSync – powiadamia o konieczności wymiany głowicy

Akcesoria:

 • 2 głowice W2 Optimal White
 • kompaktowa stacja ładująca
 • etui podróżne

Szczegółowe instrukcje

Instrukcję obsługi znajdziesz TUTAJ

Właściwości

Rodzaj zasilania
akumulatorowe

Marka Philips znana jest w wielu domach. Siedem niebieskich liter w logo z tarczą, gwiazdami i falami towarzyszy nam już od ponad 120 lat. Przez ten czas firma Philips zbudowała sobie opinię renomowanej i godnej zaufania marki w obszarze opieki medycznej, produktów konsumenckich i oświetlenia.
Jedna z pierwszych kampanii rozpoczęła się w 1891 r., kiedy to Anton Philips użył jako narzędzia marketingowego pocztówki przedstawiające holenderskie stroje ludowe oraz umieścił na nich słowo Philips złożone z żarówek.
Stopniowo firma zaczęła interesować się innymi dziedzinami. Obecnie jest liderem w zakresie opieki kardiologicznej, opieki w nagłych przypadkach oraz opieki domowej, w zakresie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, a także w dziedzinie produktów do golenia i strzyżenia oraz produktów do higieny jamy ustnej. W centrum jej zainteresowanń pozostają innowacje oraz wprowadzanie najnowszych technologii w trosce o komfort użytkowników. Zasada „rozum i prostota“ odzwierciedla zdecydowanie Philips, by pozostać firmą ukierunkowaną na rynek, dostarczającą produkty i usługi, które są odpowiedzią na obietnicę daną klientom: „Zaprojektowane przez ciebie, łatwe w obsłudze i nowoczesne“.
Jednym z aktualnych kierunków działalności jest sektor nazwany „innowacje i Ty“, który odzwierciedla przekonanie, że innowacje mają sens tylko wówczas, gdy opierają się o zrozumienie potrzeb i życzeń klientów.
Spośród szerokiej oferty marki Philips przedstawiamy elektryczne szczoteczki do zębów. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare FlexCare dostarczy najlepszej ochrony twoim zębom. Zostało udowodnione klinicznie, że poprawia ona stan dziąseł już po dwóch tygodniach. Dzięki trzem reżimom czyszczenia jest odpowiednia dla każdego. Ponadto istnieje możliwość ustawienia intensywności czyszczenia. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare EasyClean usuwa dwa razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, a jednocześnie przyczynia sie do wybielania zębów i usuwania przebarwień. Podstawowe nawyki higieniczne należy wpajać już od najmłodszych lat, dlatego została stworzona elektryczna szczoteczka dla dzieci Philips Sonicare For Kids. Mogą jej używać dzieci już od 4. roku życia. Dzięki funkcji KidPacer, dzieci zdobędą nawyk szczotkowania oraz nauczą się, jak długo powinno trwać, by dało najlepsze rezultaty.
Marka Philips reprezentuje tradycję i zaufanie, a obecnie identyfikuje się z naciskiem na innowacje i potrzeby klientów. Kupując produkty marki Philips, otrzymujesz tradycyjne wartości w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami.