PhilipsSonicare ProtectiveClean 4300 Plaque Defense HX6803/04 HX6803/04 szczoteczka soniczna

5×
Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 Plaque Defense HX6803/04 szczoteczka soniczna
Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 Plaque Defense HX6803/04 szczoteczka soniczna
szczoteczka soniczna

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: PHI01854

Końcówki szczoteczek Philips Sonicare są kompatybilne ze wszystkimi elektrycznymi szczoteczkami Philips Sonicare.

Upominek dla Ciebie
Zamów produkty Philips powyżej 190 zł i wybierz sobie prezent w koszyku.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie

Ciesz się zaletami elektrycznej szczoteczki, która zapewni Twoim zębom maksymalną pielęgnację podczas mycia! Szczoteczka soniczna Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6803/04 zdoła usunąć nawet 7 razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna, będąc równocześnie wyjątkowo delikatna dla zębów i dziąseł.

Szczoteczka soniczna pracuje z częstotliwością 62 000 ruchów na minutę, dzięki czemu precyzyjnie usuwa płytkę nazębną. W trakcie czyszczenia wstrzykuje też płyn nawet do przestrzeni międzyzębowych, podczas gdy specjalnie zaokrąglona główka bez problemu dociera nawet do zębów tylnych. Praktyczny czujnik siły nacisku delikatnymi wibracjami ostrzeże Cię przed nadmiernym naciskiem wywieranym na zęby. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom szczoteczka doskonale się sprawdza podczas czyszczenia zębów z aparatem ortodontycznym, plombami, koronkami lub licówkami.

Właściwości:

 • łagodnie oczyszcza zęby wraz z przestrzeniami międzyzębowymi
 • usuwa nawet 7 razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna
 • pomaga zmniejszyć ryzyko próchnicy zębów
 • pomaga poprawić zdrowie i kondycję dziąseł
 • bezpieczna dla protez dentystycznych, jak również dla aparatów ortodontycznych
 • pozwala czyścić zęby nawet w tylnej części jamy ustnej

Specyfikacja techniczna:

 • 1 tryb pielęgnacji Clean + 2 ustawienia intensywności
 • technologia soniczna – częstotliwość nawet 62 000 ruchów na minutę
 • program Easy Start – stopniowo zwiększa wydajność czyszczenia szczoteczki
 • przez pierwsze 14 dni użytkowania, co pozwala na prostszą adaptację
 • czujnik siły nacisku – chroni przed nadmiernym naciskiem podczas szczotkowania
 • minutnik Quadpacer – odlicza czas do równomiernego szczotkowania każdej części jamy ustnej
 • funkcja BrushSync – informuje, gdy główka szczoteczki jest zużyta
 • minutnik Smartimer – odlicza czas zalecany do czyszczenia (2 minuty)
 • akumulator litowo-jonowy + wskaźnik stanu naładowania
 • czas pracy baterii na 1 naładowanie nawet 2 tygodnie

Sposób użycia:
Zwilż szczoteczkę i nałóż na nią pastę do zębów. Następnie włóż ją do ust i dopiero potem włącz. Myj każdy ząb ze wszystkich stron. Szczoteczka zwróci Twoją uwagę sygnałem dźwiękowym, że czas przejść do następnej części jamy ustnej. Po umyciu zębów wypluj resztki pasty i przepłucz usta wodą. Główkę szczoteczki zawsze dokładnie spłucz pod bieżącą wodą.

Właściwości

Rodzaj zasilania
akumulatorowe

Marka Philips znana jest w wielu domach. Siedem niebieskich liter w logo z tarczą, gwiazdami i falami towarzyszy nam już od ponad 120 lat. Przez ten czas firma Philips zbudowała sobie opinię renomowanej i godnej zaufania marki w obszarze opieki medycznej, produktów konsumenckich i oświetlenia.
Jedna z pierwszych kampanii rozpoczęła się w 1891 r., kiedy to Anton Philips użył jako narzędzia marketingowego pocztówki przedstawiające holenderskie stroje ludowe oraz umieścił na nich słowo Philips złożone z żarówek.
Stopniowo firma zaczęła interesować się innymi dziedzinami. Obecnie jest liderem w zakresie opieki kardiologicznej, opieki w nagłych przypadkach oraz opieki domowej, w zakresie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, a także w dziedzinie produktów do golenia i strzyżenia oraz produktów do higieny jamy ustnej. W centrum jej zainteresowanń pozostają innowacje oraz wprowadzanie najnowszych technologii w trosce o komfort użytkowników. Zasada „rozum i prostota“ odzwierciedla zdecydowanie Philips, by pozostać firmą ukierunkowaną na rynek, dostarczającą produkty i usługi, które są odpowiedzią na obietnicę daną klientom: „Zaprojektowane przez ciebie, łatwe w obsłudze i nowoczesne“.
Jednym z aktualnych kierunków działalności jest sektor nazwany „innowacje i Ty“, który odzwierciedla przekonanie, że innowacje mają sens tylko wówczas, gdy opierają się o zrozumienie potrzeb i życzeń klientów.
Spośród szerokiej oferty marki Philips przedstawiamy elektryczne szczoteczki do zębów. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare FlexCare dostarczy najlepszej ochrony twoim zębom. Zostało udowodnione klinicznie, że poprawia ona stan dziąseł już po dwóch tygodniach. Dzięki trzem reżimom czyszczenia jest odpowiednia dla każdego. Ponadto istnieje możliwość ustawienia intensywności czyszczenia. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare EasyClean usuwa dwa razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, a jednocześnie przyczynia sie do wybielania zębów i usuwania przebarwień. Podstawowe nawyki higieniczne należy wpajać już od najmłodszych lat, dlatego została stworzona elektryczna szczoteczka dla dzieci Philips Sonicare For Kids. Mogą jej używać dzieci już od 4. roku życia. Dzięki funkcji KidPacer, dzieci zdobędą nawyk szczotkowania oraz nauczą się, jak długo powinno trwać, by dało najlepsze rezultaty.
Marka Philips reprezentuje tradycję i zaufanie, a obecnie identyfikuje się z naciskiem na innowacje i potrzeby klientów. Kupując produkty marki Philips, otrzymujesz tradycyjne wartości w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami.