PhilipsSonicare EasyClean HX6511/50 szczoteczka soniczna

4×
Philips Sonicare EasyClean HX6511/50 szczoteczka soniczna
Philips Sonicare EasyClean HX6511/50 szczoteczka soniczna
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
280,00

Zaoszczędź 29%
szczoteczka soniczna
198,28

W magazynie | 198,28 / 1 szt., w tym VAT | Kod: PHI0962

Końcówki szczoteczek Philips Sonicare są kompatybilne ze wszystkimi elektrycznymi szczoteczkami Philips Sonicare.

1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 7.12.2021
Nasze sklepy
środa 8.12.2021

Czy zamierzasz zmienić klasyczną szczoteczkę na elektryczną? Zatem szczoteczka soniczna Philips Sonicare EasyClean HX6511 / 50 jest dla Ciebie właściwym wyborem. Program EasyStart stopniowo zwiększa intensywność czyszczenia w ciągu 14 dni, dzięki czemu można się stopniowo przyzwyczaić.

Wyjątkowy, dynamiczny sposób czyszczenia, pozwala delikatnie i skutecznie dotrzeć głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł, zapewniając wyraźnie więcej promienny uśmiech. Ponadto uzupełnia go czasomierz QuadPacer i SmarTimer, który pomaga utrzymać optymalny czas czyszczenia każdej części jamy ustnej.

Właściwości:

 • usuwa aż 2x więcej płytki nazębnej niż klasyczna szczoteczka ręczna
 • skutecznie oczyszcza linie dziąseł i przestrzenie międzyzębowe
 • redukuje przebarwienia powierzchni, a tym samym przyczynia się do bielszych zębów
 • zapobiega próchnicy i pomaga poprawić stan dziąseł
 • nadaje się również do zębów z aparatami ortodontycznymi, wypełnieniami, koronami i licówkami
 • idealny wybór dla użytkowników, którzy najpierw używali szczotki elektrycznej

Specyfikacja techniczna:

 • 1 Tryb czyszczenia
 • program EasyStart do stopniowego przyzwyczajania się do szczoteczki
 • Timer SmarTimer – odlicza 2-minutowy interwał czyszczenia
 • Zegar QuadPacer – ostrzega o czasie czyszczenia w każdej części jamy ustnej
 • akumulator – do 2 tygodni pracy na 1 pełnym naładowaniu
 • wskaźnik informuje o stanie naładowania akumulatora

Akcesoria:

 • 1 główka szczoteczki C1 ProResults
 • ładowarka

Sposób użycia:
Szczoteczka soniczna Philips EasyClean ostrzega o czasie czyszczenia w każdej części jamy ustnej, więc wystarczy nałożyć niewielką ilość pasty i zgodnie z timerem czyścić wszystkie części jamy ustnej.

Szczegółowe instrukcje

Instrukcję obsługi znajdziesz TUTAJ

Właściwości

Rodzaj zasilania
akumulatorowe

Marka Philips znana jest w wielu domach. Siedem niebieskich liter w logo z tarczą, gwiazdami i falami towarzyszy nam już od ponad 120 lat. Przez ten czas firma Philips zbudowała sobie opinię renomowanej i godnej zaufania marki w obszarze opieki medycznej, produktów konsumenckich i oświetlenia.
Jedna z pierwszych kampanii rozpoczęła się w 1891 r., kiedy to Anton Philips użył jako narzędzia marketingowego pocztówki przedstawiające holenderskie stroje ludowe oraz umieścił na nich słowo Philips złożone z żarówek.
Stopniowo firma zaczęła interesować się innymi dziedzinami. Obecnie jest liderem w zakresie opieki kardiologicznej, opieki w nagłych przypadkach oraz opieki domowej, w zakresie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, a także w dziedzinie produktów do golenia i strzyżenia oraz produktów do higieny jamy ustnej. W centrum jej zainteresowanń pozostają innowacje oraz wprowadzanie najnowszych technologii w trosce o komfort użytkowników. Zasada „rozum i prostota“ odzwierciedla zdecydowanie Philips, by pozostać firmą ukierunkowaną na rynek, dostarczającą produkty i usługi, które są odpowiedzią na obietnicę daną klientom: „Zaprojektowane przez ciebie, łatwe w obsłudze i nowoczesne“.
Jednym z aktualnych kierunków działalności jest sektor nazwany „innowacje i Ty“, który odzwierciedla przekonanie, że innowacje mają sens tylko wówczas, gdy opierają się o zrozumienie potrzeb i życzeń klientów.
Spośród szerokiej oferty marki Philips przedstawiamy elektryczne szczoteczki do zębów. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare FlexCare dostarczy najlepszej ochrony twoim zębom. Zostało udowodnione klinicznie, że poprawia ona stan dziąseł już po dwóch tygodniach. Dzięki trzem reżimom czyszczenia jest odpowiednia dla każdego. Ponadto istnieje możliwość ustawienia intensywności czyszczenia. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare EasyClean usuwa dwa razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, a jednocześnie przyczynia sie do wybielania zębów i usuwania przebarwień. Podstawowe nawyki higieniczne należy wpajać już od najmłodszych lat, dlatego została stworzona elektryczna szczoteczka dla dzieci Philips Sonicare For Kids. Mogą jej używać dzieci już od 4. roku życia. Dzięki funkcji KidPacer, dzieci zdobędą nawyk szczotkowania oraz nauczą się, jak długo powinno trwać, by dało najlepsze rezultaty.
Marka Philips reprezentuje tradycję i zaufanie, a obecnie identyfikuje się z naciskiem na innowacje i potrzeby klientów. Kupując produkty marki Philips, otrzymujesz tradycyjne wartości w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami.