PhilipsSonicare 2 Series For Teens HX6212/90 szczoteczka soniczna

Philips Sonicare 2 Series For Teens HX6212/90 szczoteczka soniczna
Philips Sonicare 2 Series For Teens HX6212/90 szczoteczka soniczna
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
373,00

Zaoszczędź 19%
299,40

W magazynie | 299,40 / 1 szt., w tym VAT | Kod: PHI02210

Końcówki szczoteczek Philips Sonicare są kompatybilne ze wszystkimi elektrycznymi szczoteczkami Philips Sonicare.

1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 7.12.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 6.12.2021

Życie bywa skomplikowane. Szczególnie dla nastolatków. Dlatego przynajmniej mycie zębów powinno być tak łatwe, jak to tylko możliwe. Soniczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare 2 Series For Teens powstała specjalnie z myślą o potrzebach młodych ludzi. Dzięki tej szczoteczce, za naciśnięciem jednego przycisku zęby staną się idealnie czyste, a oddech świeży.

Obsługę szczoteczki ułatwia do maksimum jeden tryb pracy i wbudowany 2-minutowy timer. Szczoteczka z łatwością myje zęby, nawet przy założonym aparacie ortodontycznym. Dzięki temu nastolatek zyskuje tak niezbędne w tym wieku poczucie pewności z idealnie czystymi i zdrowymi zębami. 

Właściwości:

 • usuwa nawet 7 razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna
 • jeden tryb pracy zapewnia redukcję osadzania się płytki nazębnej
 • kształt szczoteczki ułatwia czyszczenie zębów nawet w trudno dostępnych miejscach
 • końcówki InterCare idealne również do mycia zębów przy założonym aparacie ortodontycznym
 • smukły ergonomiczny uchwyt

Specyfikacja techniczna:

 • 1 tryb pracy
 • 31 000 ruchów na minutę
 • 14-dniowy program EasyStart
 • Smarttimer – wbudowany 2-minutowy timer
 • Quadpacer – sygnalizacja przejścia do następnej sekcji jamy ustnej
 • Easy start – program ułatwiający oswojenie się ze szczoteczką
 • do 14 dni pracy po jednym naładowaniu
 • wskaźnik naładowania baterii

Zestaw zawiera:

 • korpus Philips Sonicare for Teens
 • 2 główki szczoteczki
 • ładowarka
 • etui podróżne

Sposób użycia:
Optymalne rezultaty uzyskasz jedynie poprzez regularną wymianę głowic szczoteczki co 3 miesiące.

Szczegółowe instrukcje

Instrukcję obsługi znajdziesz TUTAJ

Właściwości

Rodzaj zasilania
akumulatorowe

Marka Philips znana jest w wielu domach. Siedem niebieskich liter w logo z tarczą, gwiazdami i falami towarzyszy nam już od ponad 120 lat. Przez ten czas firma Philips zbudowała sobie opinię renomowanej i godnej zaufania marki w obszarze opieki medycznej, produktów konsumenckich i oświetlenia.
Jedna z pierwszych kampanii rozpoczęła się w 1891 r., kiedy to Anton Philips użył jako narzędzia marketingowego pocztówki przedstawiające holenderskie stroje ludowe oraz umieścił na nich słowo Philips złożone z żarówek.
Stopniowo firma zaczęła interesować się innymi dziedzinami. Obecnie jest liderem w zakresie opieki kardiologicznej, opieki w nagłych przypadkach oraz opieki domowej, w zakresie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, a także w dziedzinie produktów do golenia i strzyżenia oraz produktów do higieny jamy ustnej. W centrum jej zainteresowanń pozostają innowacje oraz wprowadzanie najnowszych technologii w trosce o komfort użytkowników. Zasada „rozum i prostota“ odzwierciedla zdecydowanie Philips, by pozostać firmą ukierunkowaną na rynek, dostarczającą produkty i usługi, które są odpowiedzią na obietnicę daną klientom: „Zaprojektowane przez ciebie, łatwe w obsłudze i nowoczesne“.
Jednym z aktualnych kierunków działalności jest sektor nazwany „innowacje i Ty“, który odzwierciedla przekonanie, że innowacje mają sens tylko wówczas, gdy opierają się o zrozumienie potrzeb i życzeń klientów.
Spośród szerokiej oferty marki Philips przedstawiamy elektryczne szczoteczki do zębów. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare FlexCare dostarczy najlepszej ochrony twoim zębom. Zostało udowodnione klinicznie, że poprawia ona stan dziąseł już po dwóch tygodniach. Dzięki trzem reżimom czyszczenia jest odpowiednia dla każdego. Ponadto istnieje możliwość ustawienia intensywności czyszczenia. Elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare EasyClean usuwa dwa razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, a jednocześnie przyczynia sie do wybielania zębów i usuwania przebarwień. Podstawowe nawyki higieniczne należy wpajać już od najmłodszych lat, dlatego została stworzona elektryczna szczoteczka dla dzieci Philips Sonicare For Kids. Mogą jej używać dzieci już od 4. roku życia. Dzięki funkcji KidPacer, dzieci zdobędą nawyk szczotkowania oraz nauczą się, jak długo powinno trwać, by dało najlepsze rezultaty.
Marka Philips reprezentuje tradycję i zaufanie, a obecnie identyfikuje się z naciskiem na innowacje i potrzeby klientów. Kupując produkty marki Philips, otrzymujesz tradycyjne wartości w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami.