Wosk do depilacji oraz paski do depilacji

Bestsellery

Ciesz się gładką skórą nawet przez wiele tygodni! Depilacja woskiem to szybki i skuteczny sposób na pozbycie się włosków na długi czas. Postaw na wosk do depilacji, depilującą pastę cukrową lub praktyczne paski depilujące do twarzy, nóg i pach!

Wosk do depilacji ściśle przylega do niepożądanych włosków i umożliwia pozbycie się ich za jednym pociągnięciem. Usuwasz je z cebulką, co je osłabia, pozostawiając skórę gładką przez długi czas.

Jak stosować paski do depilacji woskiem?

Przed zastosowaniem paska oczyść i osusz partie ciała, które chcesz depilować. Paski z woskiem ogrzej w dłoniach, następnie oddziel je od siebie i przyłóż do skóry. Wygładź w kierunku wzrostu włosów, a następnie oderwij jednym pociągnięciem w przeciwnym kierunku.

Jak wybrać odpowiednie paski do depilacji?

Paski depilujące dobieraj, dostosowując ich wybór do poszczególnych partii ciała. Oferujemy specjalne paski depilujące do okolic intymnych, do twarzy, do pach i do nóg. Jeśli masz wrażliwą skórę, wybierz paski, przeznaczone właśnie do takiego typu skóry.

Depilacja pastą cukrową

Obawiasz się, że depilacja woskiem będzie zbyt bolesna lub że Twoja skóra zareaguje alergicznie? Wypróbuj depilacyjną pastę cukrową! W odróżnieniu od wosku do depilacji pastę cukrową nanosi się odwrotnie do kierunku wzrostu włosków, ale ściąga się zgodnie z nim.Dzięki temu zabieg jest łagodniejszy dla skóry, minimalizuje podrażnienia i nadaje się do stosowania również przy wrażliwej skórze.

W naszej ofercie znajdziesz lubianą przez kobiety pastę cukrową Purity Vision oraz sprawdzone woski do depilacji i paski depilacyjne Veet czy Arcocere. Wybieraj spośród sprawdzonych produktów!