Pàris à la plus belleFresh Floral woda perfumowana dla kobiet

14×
Pàris à la plus belle Fresh Floral woda perfumowana dla kobiet
Pàris à la plus belle Fresh Floral woda perfumowana dla kobiet
80 ml

Kod: PPB00304 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Pàris à la plus belle Fresh Floral
Skład

Świeży bukiet z dodatkiem łagodnych owoców otuli Cię jedwabistym zapachem wiosny. Początkowo jest wesoły i łagodny, ale w środku jest pełen kobiecej siły. Woda perfumowana Pàris à la plus belle Fresh Floral Rose de Grasse & Fruity Accord obsypie Cię płatkami róż i rozpromieni nawet najbardziej szary dzień.

  • lekki zapach róży i owoców
  • romantyczny i subtelny
  • przypomina kwitnący, wiosenny ogród

Skład zapachu
Zapach Fresh Floral to jak zanurzenie się w aromacie kolorowego bukietu, stojącego na stole w ogrodzie. Intensywną nutę róży z Grasse łagodzą delikatna frezja i konwalia. Czyste białe piżmo przywodzi na myśl letni wietrzyk, a drzewo sandałowe i mech zapewniają kompozycji świeżą harmonię na długo. Różowy kolor zapachu Fresh Floral jest uroczy jak rumieniec na policzkach zakochanej dziewczyny.

Historia zapachu
Zapach Fresh Floral jest idealny dla wiecznie ciekawej, czułej i wesołej dziewczyny, jaka jest w każdej z nas. Jest dla kobiety, którą cieszy życie, lubi kwieciste stroje, weekendowe wycieczki i swoje wspomnienia z dzieciństwa. Kocha biesiady z przyjaciółmi w ogrodzie, sernik z truskawkami i śpiewanie z czystej radości. „Fresh Floral to kwaskowa, delikatna świeżość. Jest niemal niewyczerpanym źródłem energii,” mówi o zapachu mistrzyni perfumiarstwa Violaine Colas.

Skład

Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
brzoskwinia, konwalia, piżmo, frezja, róża
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
drzewo sandałowe, mech
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe, zielone

Recenzje Pàris à la plus belle Fresh Floral14