Skip to main content

Parfums De MarlyGalloway woda perfumowana unisex

Parfums De Marly Galloway woda perfumowana unisex
Parfums De Marly Galloway woda perfumowana unisex
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
977,00

Zaoszczędź 10%
125 ml
879,30

W magazynie | 703,44 / 100 ml, w tym VAT | Kod: PDM0051
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
już jutro sobota 29.01.2022

Poczuj na skórze kompozycję, która podkreśli Twój wyjątkowy charakter. Zapach wody perfumowanej unisex Perfumy Marly Galloway Royal Essence, pokochają zarówno meżczyźni jak i kobiety, które lubią podkreślać swoją elehancję, siłę i temperament.

  • cytrusowo, aromatyczny zapach
  • zapach dla mężczyzn i wyjątkowych kobiet
  • kompozycja idealna na ciepłe pory roku

Skład zapachu
Woda perfumowana Parfums de Marly w efektownej białej butelce jest boską mieszanką nut, które podkreślają elegancję i indywidualizm. Cień i ciepło aromatów pieprzu i cytrusów tworzą niespodziewaną pierwszą aurę, następnie do głosu dochodzą nuty serca, które są niczym zastrzyk słodkiego irysa i mocnego kwiatu pomarańczy. Podstawą jest ciepłe piżmo, miodowa ambra i drzewo sandałowe o głębokim drewnianym aromacie.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
pieprz, cytrusy
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
kwiat pomarańczy
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, bursztyn
Grupy zapachów
cytrusowe, aromatyczne

Luksusowe perfumy niszowe Parfums de Marly inspirowane są czasami Ludwika XV, który znany był ze swej wielkiej pasji do perfum. Podobały mu się ekstrawaganckie perfumy o bogatym składzie i dużej intensywności. Wymagał, aby każdego dnia zmieniać perfumy do wnętrz swej komnaty, słynne stały się również jego pachnące fontanny.

Parfums de Marly ożywiają ducha bogatych przyjęć i uroczystości odbywających się w Château de Marly, dla przyjemności członków dworu królewskiego i zagranicznych dygnitarzy. Oprócz powrotu do tradycji uczciwego rzemiosła perfumeryjnego marka Parfums de Marly zapewniała prestiżowe wyścigi konne. Ludwík XV był żarliwie podziwiany. Każdy zapach nosi nazwę i charakter jednej z rzadkich ras koni, które pojawiły się na francuskim dworze. Na przykład zapach Parfums de Marly Herod, Oajan lub Pegasus.

Każdy zapach Parfums de Marly kryje urok francuskiej historii. Zanurz się w bogatej esencji najlepszych składników, które były używane w erze złotych perfum z XVIII wieku.