Skip to main content

Parfums De MarlyDelina woda perfumowana dla kobiet

20×
Parfums De Marly Delina woda perfumowana dla kobiet
Parfums De Marly Delina woda perfumowana dla kobiet
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
977,00

Zaoszczędź 10%
75 ml
879,30

W magazynie | 1172,40 / 100 ml, w tym VAT | Kod: PDM0227
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
poniedziałek 31.01.2022

Wyobraź sobie śliczny bukiet kwiatów z róży tureckiej, konwalii i piwonii. Właśnie taką zmysłową kombinację kryje w sobie woda perfumowana Parfums De Marly Delina Royal Essence. Przekonaj się o jej wyjątkowości na własnej skórze.

  • subtelny i tajemniczy kwiatowy zapach
  • przypomina magiczny bukiet kwiatów
  • pozostawia w sobie ślad francuskiej elegancji 

Skład zapachu
Początek otwierają świeże i słodkie nuty rabarbaru, liczi i bergamotki wraz z lekko korzenną gałką muszkatołową. Potem pojawia się śliczny i zmysłowy bukiet kwiatów. Złożony z delikatnej charyzmatycznej róży tureckiej, pięknej i subtelnej piwonii i konwalii. Zapachu dodaje głębi ciepłe i otulające drzewo kaszmirowe, piżmo i korzenna wanilia.

Historia zapachu
Zapachy Parfums De Marly wyrażają wyrafinowany i współczesny styl życia, jednak zgodny z kodeksami i dziedzictwem dworu królewskiego Francji w XVIII wieku. Każda esencja ma osobiste doznanie zapachowe, które pozostawia ślad francuskiej elegancji. Delina dołączyła do reszty zapachów marki Parfums De Marly w 2017 roku.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
gałka muszkatołowa, rabarbar, bergamotka, liczi
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
piżmo, piwonia, wanilia, Petalia, róża turecka
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
kadzidło, haitański wetiwer, cedr, drzewo kaszmirowe
Grupy zapachów
kwiatowe

Luksusowe perfumy niszowe Parfums de Marly inspirowane są czasami Ludwika XV, który znany był ze swej wielkiej pasji do perfum. Podobały mu się ekstrawaganckie perfumy o bogatym składzie i dużej intensywności. Wymagał, aby każdego dnia zmieniać perfumy do wnętrz swej komnaty, słynne stały się również jego pachnące fontanny.

Parfums de Marly ożywiają ducha bogatych przyjęć i uroczystości odbywających się w Château de Marly, dla przyjemności członków dworu królewskiego i zagranicznych dygnitarzy. Oprócz powrotu do tradycji uczciwego rzemiosła perfumeryjnego marka Parfums de Marly zapewniała prestiżowe wyścigi konne. Ludwík XV był żarliwie podziwiany. Każdy zapach nosi nazwę i charakter jednej z rzadkich ras koni, które pojawiły się na francuskim dworze. Na przykład zapach Parfums de Marly Herod, Oajan lub Pegasus.

Każdy zapach Parfums de Marly kryje urok francuskiej historii. Zanurz się w bogatej esencji najlepszych składników, które były używane w erze złotych perfum z XVIII wieku.