Parfums De Marly Delina Royal Essence Exclusif woda perfumowana dla kobiet

4×
Parfums De Marly Delina Royal Essence Exclusif woda perfumowana dla kobiet
Parfums De Marly Delina Royal Essence Exclusif woda perfumowana dla kobiet
Darmowa dostawa
75 ml
947,70

1263,60 / 100 ml, w tym VAT
Kod: PDM00324 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 26.04.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 26.04.2021

Opis Parfums De Marly Delina Royal Essence Exclusif
Skład

Czy zawsze zadowala Cię tylko to, co najlepsze? Z tą myślą stworzono dla Ciebie wodę perfumowaną Parfums De Marly Delina Royal Essence Exclusif. Jak sama nazwa wskazuje, jej kompozycja pełna kwiatowych akordów i soczystych owoców to wyłącznie ekskluzywne doznanie.

  • kwiatowy zapach z owocowym akcentem
  • podkreśla wyjątkowość kobiety
  • doskonale uzupełni każdą kreację

Skład zapachu
W nieodpartym wprowadzeniu do kompozycji kluczową rolę odgrywają soczyste nuty egzotycznego liczi, świeżego grejpfruta, słodkiej gruszki i bergamotki. Serce pachnie ciepłą wetywerią, kobiecą różą damasceńską i kadzidłem. Miłe zakończenie należy do drzewnych akordów, delikatnej wanilii i bursztynu.

Historia zapachu
Zapach został wprowadzony na rynek w 2018 roku, rok po premierze Delina Royal Essence. Za pachnącą kompozycją stoi perfumiarz Quentin Bisch.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
grejpfrut, bergamotka, liczi, gruszka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
Petalia, kadzidło, wetiweria, róża damasceńska
Grupy zapachów
kwiatowe

O marce Parfums De Marly

Luksusowe perfumy niszowe Parfums de Marly inspirowane są czasami Ludwika XV, który znany był ze swej wielkiej pasji do perfum. Podobały mu się ekstrawaganckie perfumy o bogatym składzie i dużej intensywności. Wymagał, aby każdego dnia zmieniać perfumy do wnętrz swej komnaty, słynne stały się również jego pachnące fontanny.

Parfums de Marly ożywiają ducha bogatych przyjęć i uroczystości odbywających się w Château de Marly, dla przyjemności członków dworu królewskiego i zagranicznych dygnitarzy. Oprócz powrotu do tradycji uczciwego rzemiosła perfumeryjnego marka Parfums de Marly zapewniała prestiżowe wyścigi konne. Ludwík XV był żarliwie podziwiany. Każdy zapach nosi nazwę i charakter jednej z rzadkich ras koni, które pojawiły się na francuskim dworze. Na przykład zapach Parfums de Marly Herod, Oajan lub Pegasus.

Każdy zapach Parfums de Marly kryje urok francuskiej historii. Zanurz się w bogatej esencji najlepszych składników, które były używane w erze złotych perfum z XVIII wieku.

Recenzje Parfums De Marly Delina Royal Essence Exclusif4