Paco Rabanne Calandrewoda toaletowa dla kobiet

1×
Paco Rabanne Calandre woda toaletowa dla kobiet
Paco Rabanne Calandre woda toaletowa dla kobiet
100 ml
366,80

Kod: PAR0024 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 9.04.2020
Nasze sklepy
czwartek 9.04.2020

Opis perfum Paco Rabanne Calandre
Skład

Nie tylko moda, ale i zapach może być prowokujący i ponadczasowy zarazem. Przekona Cię o tym damska woda toaletowa Paco Rabanne Calandre, która kryje w sobie pierwiastek awangardy i ekscentryczności. Otul swoje zmysły świeżymi akordami kwiatów, promieniejąc pełnią swojej kobiecości.

  • kwiatowy zapach
  • dla kobiet, które lubią ponadczasową elegancję
  • uniwersalny zapach odpowiedni na każdą okazję

Skład zapachu
Już pierwsze akordy, kryjące się w nutach głowy, oczarują Cię odświeżającym aromatem bergamoty, zielonych liści i aldehydu. Następnie zaskoczy Cię bukiet świeżych kwiatów, wśród których wyczujesz zapach róż, geranium, konwalię i hiacynt. Subtelny kwiatowy akcent uzupełnia w nutach głębi kompozycja drzewa sandałowego, wetywerii, cedru oraz bursztynu.

Historia zapachu
Kultowy zapach Paco Rabanne Calandre cieszy się popularnością wśród kobiet od 1969 roku, kiedy to ujrzał światło dzienne.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
aldehydy, bergamotka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
konwalia, geranium, hiacynt
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
nuty pudrowe, nuty drzew, drzewo sandałowe
Grupy zapachów
kwiatowe, aldehydowe

O marce Paco Rabanne

Perfumy Paco Rabanne stawiają na luksus, jakość i przemyślaną ekstrawagancję. Kompozycje zapachowe ukryte w charakterystycznych, wyrazistych flakonach są równie oryginalne jak życie i twórczość projektanta mody, którego imię noszą.

Francisco Rabaneda Cuervo przyjął pseudonim Paco Rabanne, który przyniósł mu światową sławę. Urodzony w Hiszpanii Paco wychowywał się we Francji, gdzie podjął pracę w kilku paryskich domach mody, zanim w 1966 r. założył własną markę. Jego eklektyczne modele z nietradycyjnych materiałów szybko zdobyły uznanie i otworzyły mu drogę do światowej kariery.

Już 3 lata później światło ujrzały pierwsze perfumy Paco Rabanne, które stały się podwaliną pod dziesiątki kolejnych zapachów dla mężczyzn i kobiet. Z początku głównie kwiatowe esencje uzupełniono później o składniki drzewne i korzenne, które nadały im słynny szyk i seksapil. Bez wątpienia charakteryzuje on również legendarne już dziś Paco Rabanne 1 Million.

Recenzje Paco Rabanne Calandre