GilletteVenus Extra Smooth zapasowe ostrza

2×
Gillette Venus Extra Smooth zapasowe ostrza
Gillette Venus Extra Smooth zapasowe ostrza
Promocje
Zaoszczędź
75,00

Zaoszczędź 10%
4 szt.
67,00

W magazynie | 16,75 / 1 szt., w tym VAT | Kod: GIL0081
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 9.12.2021
Nasze sklepy
piątek 10.12.2021

Marzysz o bosko gładkiej skórze bez żadnych niepożądanych włosków? Wymienny wkład Gillette Venus Extra Smooth zapewniają ekstra gładkie golenie i perfekcyjne rezultaty. Każda głowica wyposażona jest w pięć precyzyjnych ostrzy, które dopasowują się do kształtu ciała i umożliwiają uchwycenie każdego włoska u nasady – dzięki temu możesz cieszyć się gładką skórą przez dłuższy czas.

Elastyczna, zaokrąglona głowica umożliwia dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc. Paski nawilżające zapewniają doskonały poślizg podczas golenia i nadają skórze nawilżenie i gładkość.

Właściwości:

  • wymienne głowice z 5 ostrzami dla perfekcyjnie gładkiej skóry
  • zapewniają precyzyjne i długotrwałe efekty
  • pasek nawilżający wzdłuż ostrzy ułatwia manipulację maszynką
  • do wszystkich typów golarek Venus (oprócz Simply Venus)

Sposób użycia:
Umieść głowicę na maszynce do golenia. Aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty, przed goleniem nałóż piankę lub krem do golenia. Wymień głowicę, gdy tylko ostrza ulegną stępieniu.

Właściwości

Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry

Kosmetyki Gillette | Gillette koncentruje się na produkcji kosmetyków do golenia, a także wysokiej jakości maszynek do golenia. Firmę założył w 1895 r. King Camp i od samego początku skupiał się na opracowaniu idealnego ostrza do golenia.
Mimo, że slogan reklamowy brzmi „Najlepsze dla mężczyzny“, firma produkuje również kosmetyki i maszynki do golenia dla kobiet. System Mach3 zapewnia doskonałe golenie „za jednym pociągnięciem“, Fusion umożliwia golenie trudno dostępnych miejsc dzięki 5 ostrzom i jednemu ostrzu wyrównującemu. Kolekcja Gillette Venus przeznaczona jest natomiast wyłącznie dla kobiet. Podaruj sobie idealnie gładką i miękką skórę.